Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tvořivá dílna Aladine: Razítka pro nejmenší

Tvořivá dílna Aladine: Razítka pro nejmenší

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2023
Tereza Kotilová
Razítkování není obyčejná zábava! Přesvědčíte se o tom v naší tvořivé dílně, kolik krásných a originálních děl můžete vyrábět s razítky Aladine s opravdu malými dětmi. Nebojte se, razítka jsou dostatečně velká a pohodlná na úchop i v těch nejmenších dětských ručičkách. Neváhejte a přijďte tvořit!

Razítka Aladine jsou velmi oblíbená a práce s nimi je snadná. Jak s razítky pracovat vám prozradí naše zkušené lektorky, které budou v dílně k dispozici. Navíc dostanete tipy, jak kreativně s dětmi rozvíjet řeč, představivost a tvořivost. Naučí vás spoustu triků, které pak můžete využít i při tvoření doma. Tvoří rodiče s dětmi a lektorka pouze pomáhá, radí, doporučuje.

Dílnička je vhodná pro děti už od 2 let. Díky ergonomickým razítkům vykouzlí spousty krásných obrázků, které společně vybarvíme vodovkami a vytvoříme si malý zápich do květináče.

Dílna je zdarma.

Martina Linková, která vede kreativní dílny a art shop Aladine.cz, o razítkách pro nejmenší v rozhovoru pro Agátin svět říká: "A úplně největší radost mám z razítek pro nejmenší. Děti už od dvou let mohou ve věku, kdy jim jejich motorika ještě mnoho nedovolí, rozvíjet pocit, že něco zvládnou. A pokud se jim rodič věnuje, razítka pro batolata jsou skvělým nástrojem na rozvoj komunikačních dovedností v čase, kdy děti velmi potřebují komunikovat co nejvíce, aby si tuto dovednost dokonale osvojili. Pamatuji si, jak bylo těžké pro tak malé dítě vymýšlet aktivity, kde by udrželo pozornost. Razítka jsou interaktivní a dokážou díky tomu, že se dá o nich mluvit, vystavět pohádku, vybarvovat je a dokreslit zbytek, trávit dlouhý kvalitní čas."

Tvořivá dílna: Razítka pro nejmenší

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
Mrkněte se:


Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.