Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog NOVINKA: Se značkou LÄSSIG do školy, školky i na výlet

NOVINKA: Se značkou LÄSSIG do školy, školky i na výlet

Tipy pro rodiče školáků 26. 8. 2023
Tereza Kotilová
Rodinná firma LÄSSIG je tu s námi již od roku 2007 a vyvíjí inovativní, rozmanité, vesele barevné a živé produkty pro celou rodinu. Svými výrobky se snaží zpříjemnit i usnadnit každodenní život celým rodinám.

NOVINKA: Se značkou LÄSSIG do školy, školky i na výlet

O značce LÄSSIG 

Značka LÄSSIG dbá na ochranu životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj, proto je většina výrobků zhotovena z recyklovaných materiálů a nese označení GOTS, OEKO-TEX či má certifikát VEGAN. 

A co značka LÄSSIG nabízí? V podstatě vše pro výlety a cestování od praktických batohů či dětských kufrů přes toaletní tašky po lahvičky a svačinové boxy
 

👉 Výbava do školky 

Se značkou LÄSSIG si přijdou na své už i naši nejmenší. Vybavte svého malého školkáčka krásným batůžkem v hravém designu, který doplníte praktickou lahvičkou a krabičkou na svačinu

Výbava do školky se značkou LÄSSIG  Výbava do školky se značkou LÄSSIG

👉 Výbava pro školáky 

V nabídce značky LÄSSIG najdete batohy všeho druhu, včetně těch školních. Nákup kompletní výbavy vám ulehčí 7dílný set v hravých designech
 
Výbava pro školáky se značkou LÄSSIG  

👉 Výbava na výlety

Se značkou LÄSSIG se můžete v pohodě vydat na dobrodružnou cestu do přírody a třeba i na leteckou dovolenou. Outdoorové batohy jsou velice praktické – zaujmou vás svým pohodlím, prostorem a udržitelností. Dětské kufry jsou zase designově zajímavé a zpříjemní tak každou výpravu vašeho malého cestovatele. 

Výbava na výlety se značkou LÄSSIG  Výbava na výlety se značkou LÄSSIG


 
Agátin TIP na závěr: Objevte multifunkční sety na písek, s kterými se budou stavět písečné hrady skoro samy. Vybavte své děti kvalitními hračkami na písek a pozorujte, jakou radost ze hry jim přinesou.  
   

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.