Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog NOVINKA: Silikonová kousátka pro miminka od české značky Mimijo

NOVINKA: Silikonová kousátka pro miminka od české značky Mimijo

Tipy pro výběr her a hraček 3. 2. 2022 2 minuty
Tereza Kotilová
S radostí vám představujeme další novinku tohoto roku – značku Mimijo, která s láskou a péčí vyrábí doplňky pro miminka. V naší nabídce najdete kojicí korále, chrastící silikonová i dřevěná kousátka a další nádhernosti. Pojďte se podívat blíže.
NOVINKA: Designové a praktické doplňky pro nejmenší od české značky Mimijo

O značce Mimijo

Mimijo je ryze česká značka, která od roku 2016 nabízí designové a zároveň praktické doplňky pro ty nejmenší. Všechny výrobky obsahují zdravotně nezávadný potravinářský silikon, který se perfektně hodí k uvolnění nateklých dásní a k prořezávání prvních zoubků. Produkty jsou testovány v ČR a jsou vhodné pro bezpečný kontakt s ústy dětí do 3 let.
 

Silikonové kojicí korále Mimijo

Silikonové kojicí korále pomáhají miminku soustředit se na kojení a velice dobře odvádí pozornost od bolestivého škrábání či štípání i od nepříjemného tahání vlasů. Dále skvěle zabaví miminko v nosítku nebo dlouhých cestách a později poslouží i jako kousátko, které se bude hodit hlavně při prořezávání prvních dětských zoubků. Bonusem navíc je, že jde vlastně o krásně vypadající doplněk pro maminky v jemných pastelových tónech.


 

Kousátka Mimijo – dřevěná, silikonová i chrastící

Chcete mít doma klidné a spokojené miminko i během prořezávání zoubků? Věrným pomocníkem jsou zaručeně kousátka všeho druhu. Značka Mimijo přichází s různými variantami – od dřevěných se silikonovými doplňky, přes kompletně silikonová až po kousátka chrastící.


Značka Mimijo si za krátkou dobu získala velkou oblíbenost mezi svými zákazníky, a tak věříme, že si jí po prvním prohlédnutí a vyzkoušení oblíbíte i vy. Všechny produkty jsou ideálním a velice praktickým prvním dárkem pro nastávající maminky.
NOVINKA: Designové a praktické doplňky pro nejmenší od české značky Mimijo
 
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.