Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Netradiční domečky pro panenky

Netradiční domečky pro panenky

Tipy pro výběr her a hraček 5. 3. 2022
Tereza Kotilová
Domečky pro panenky jsou oblíbenou hračkou snad všech dětí. A mnohdy se na toto hraní těšíme i my dospělí. Máme pravdu? 😉 Pojďte se s námi podívat na některé netradiční a velice originální kousky domečků pro panenky z naší nabídky. Co takhle pořídit domeček, který si děti nejen složí, ale i dotvoří samy dle jejich nekonečné fantazie?

Domeček pro panenky Djeco

Domeček pro panenky Djeco

Chcete opravdu originální dům pro panenky, který nikdo jiný mít nebude? Pak máte jedinečnou možnost s tímto domečkem od oblíbené značky Djeco. Vytvořte si vlastní dům snů s kompletní výbavou a veškerým příslušenstvím čistě podle vaší fantazie či podle fantazie vašich dětí. S touto sadou Djeco si děti užijí hodiny zábavy při tvoření a posléze i při hraní.

Dvoupatrový dům Djeco si postavíte z pevných kartonových dílů a stejně tak i nábytek a doplňky. K montáži nepotřebujete nůžky ani lepidlo – jednotlivé díly stačí vymačkat z archů a posléze je do sebe zasouvat. Domeček i příslušenství si můžete vybarvit dle vašeho vkusu.

V domečku se pak mohou ubytovat jakékoliv panenky či postavičky, které mají výšku kolem 8 centimetrů.

Domeček pro panenky Djeco - Vyrob si sám
 

Bistro pro panenky Pikle

Ručně vyráběný kufřík, který po otevření ukrývá velké překvapení – malou kavárna či bistro. Kufřík od Pikle a všechno v něm je vyrobeno z přírodních materiálů v České republice.

Zábavu přináší už samotné chystání bistra. Dřevěné žetony totiž můžete polepit přiloženými samolepkami, čímž vznikne sladký koláč nebo výborná pizza.

Jak probíhá hra v bistru? V topinkovači lze opékat chleba a následně mezi dvěma kusy může vzniknout lahodný toust. Součástí bistra je i menu s cenami a na peníze je vymyšlený vhazovací systém na baru. Nechybí ani elegantní držák na zmrzlinu, kterou si můžete vybrat ze dvou druhů. Ptáte se na postavičky? V kufříku najdete dvě dřevěné, které si můžete případně dotvořit k obrazu svému – namalovat obličej, dolepit vlásky z vlny a cokoliv dalšího podle vaší fantazie.

Bistro pro panenky Pikle

Domeček pro panenky Krasohrátky

Netradiční domeček pro panenky si můžete vytvořit za pomoci kreativních setů Pavly Petrnouškové, které jsou známé pod značkou Krasohrátky. Každá sada obsahuje jednu plně vybavenou místnost, kterou si vlastnoručně s dětmi poskládáte. Tyto jednotlivé místnosti pak můžete skládat vedle sebe či na sebe a sestavit si tak opravdu velký dům s širokým využitím.

Tvořivé sady učí děti základní práci se dřevem, pěnovou gumou a barvou. Také rozvíjí jemnou motoriku a zručnost. K sestavení domečků budete potřebovat tavnou pistoli, která není součástí balení.

Do domečků se dá dokupovat samostatně veškeré potřebné příslušenství.

Moderní vila pro panenky Djeco

Chcete opravdu moderní vilu pro panenky nebo třípatrový městský dům s bazénem ? Pak je pro vás jasnou volbou moderní domeček značky Djeco s kompletním příslušenstvím i rodinou, která může vilku ihned po sestavení obývat.

Tento typ domečků je dobře přístupný ze všech stran, a tak je možné hrát si snadno v jakékoliv místnosti.

K domečku je možné přikupovat příslušenství i různé postavičky.


Zalíbily se vám netradiční domečky nebo zůstanete věrní klasice?

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.