Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kreativní sada: Mozaiky

Kreativní sada: Mozaiky

Tvoření a vyrábění 4. 10. 2020 2 minúty
Magda Kaucká
Jednoduché kreativní sady, které ušetří čas v přípravách na vyrábění a přitom zabaví na dlouhé minuty. To jsou již hotové sady k tvoření, tentokrát budeme vyrábět mozaiku. Jak se s mozaikou tvoří? Pro Vás nafotila naše Terezka z blogu @kreativnarodina. Nechte se inspirovat.


Tentokrát se pustíme do vyrábění s naší oblíbenou ambasadorkou @kreativnarodina. Terezka s Tobim jsou přeborníci v tvoření. Technika mozaik je naprosto jednoduchá, nepotřebujete k tomu žádný speciální materiál či lepidlo. Sada obsahuje nádherně ilustrované obrázky a archy s lepícími pěnovými dílky mozaiky. Vše je tak připraveno a zábavné tvoření může začít!

V nabídce značky Djeco a Janod najdete krásné a nápadité mozaiky pro široké spektrum věkových kategorií. Z pestrobarevných obrázků s motivy různých zvířat, mořských panen, víl, pirátů či dopravních prostředků si vyberou holky i kluci.

Terezka s Tobim Vám předvedou tvoření na mozaice pro nejmenší ze sady Dětský ateliér maxi od značky Janod
V balení najdete plata barevných i třpytivých pěnových dílků, které těm nejmenším dětem pomozte odlepit. Dílky mozaiky se pak lepí na tištěné předlohy. Hezky podle barviček. Menší děti si tak krásně procvičí jemnou motoriku, trpělivost, znalost barev a tvarů. Lepení na čelo, nos, bradičku je samozřejmě povoleno, ale raději se vyhněte vláskům, oblečení a nábytku. :)
Výtvarné a kreativní sady děti zaručeně zabaví na delší dobu a hotová díla přinesou mnoho radosti. Barevné obrázky můžou krásně dozdobit dětský pokojíček nebo poslouží i jako originální dárek pro babičky, tetičky či kamarády.
Zbylé samolepící dílky si určitě odložte pro další kreativní tvoření. Pokud jste již zaplnili všechny předtištené šablony s obrázky, děti si můžou nakreslit vlastní obrázek a naplno rozvinout fantazii při jejich dotvoření mozaikou. Do této zábavy můžete zapojit celou rodinu a užít si tak společné chvíle.
 
Internetový obchod
Sdílet
Magda Kaucká Magda se v Agátině světě stará o newslettery, které vám pomáhají seznamovat se s novinkami a inspirovat se skrze naše články či videa.