Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kreativní dílnička: Vyrob si svou placku

Kreativní dílnička: Vyrob si svou placku

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2024
Tereza Kotilová
Přijďte si s dětmi vyrobit originální placku a magnet na lednici. Placku si můžou hned po výrobě připnout na triko a honosně nosit svůj výtvor už na festivalu. Dílnička probíhá celý den a je ideální pro děti od 4 do 8 let.
Kreativní dílnička: Vyrob si svou placku

Děti si v rámci kreativní dílničky budou moct vytvořit jednu klasickou placku na připnutí a kulatý magnetek na lednici.

Design placky si děti buď vymyslí a nakreslí samy, nebo použijí natištěné šablony (k dispozici bude Agáta a Matěj a další). Svůj výběr domalují, posléze vloží do stroje a tadáááá – originální výtvor je rázem na světě. Placku si můžou hned připnout na triko a honosně nosit svůj výtvor už na festivalu. Vlastnoručně vyrobený magnet může pro změnu posloužit jako hezký dárek třeba pro babičku.

Dílnička probíhá celý den a je ideální pro děti od 4 do 8 let.

Vstup na festival je Z-D-A-R-M-A! Zaplatíte si jen vstupenky na Agátiny hravé dílničky, které chcete s dětmi navštívit.

👉 Zakupte si vstupenky pro vaše děti pohodlně online případně si můžete zakoupit vstupenky i na místě, kde bude možné platit kartou i hotově. 1 vstupenka = 1 dítě = 1 dílnička dle vaší volby na místě.

Kreativní dílnička: Vytvoř si svou placku Kreativní dílnička: Vyrob si svou placku Kreativní dílnička: Vyrob si svou placku

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
👉 Mrkněte se na program 👈

 

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.