Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hravá logopedická poradna

Hravá logopedická poradna

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2024
Tereza Kotilová
Máte občas pocit, že vaše dítě potřebujete péči logopeda? Bojíte se, že dítě nebude hned na úkol reagovat nebo si ho nezapamatuje? V naší poradně se bát nemusíte. Zkušená logopedka, paní Mgr. Michaela Marešová, vám poradí se vším, co vás bude zajímat. Má připravené hry a veselá cvičení, u kterých si děti ani nevšimnou, že zrovna rozhýbávají jazýček. Přijďte vyzkoušet a zeptat se na vše, co vás zajímá nebo z čeho máte obavy!

Mgr. Michaela MarešováOdborník radí: Hravá logopedická poradna

Zkušená logopedka Mgr. Michaela Marešová se na vás bude těšit v našem logopedickém koutku.

❗ Nezapomeňte se do logopedického koutku zaregistrovat na konkrétní čas. ❗

👉 Mgr. Michaela Marešová

"Logopedie, kterou jsem vystudovala na Univerzitě Masarykově v Brně, mě už pěkných pár let doprovází životem. Od roku 2016 jsem pracovala jako logoped na intenzivních logopedických pobytech pro děti s narušeným vývojem řeči a koktavostí a následně jako logoped v brněnské mateřské škole. Nyní jsem na rodičovské dovolené, při níž se logopedické intervenci stále věnuji. Upřednostňuji přátelský přístup a terapii hrou nad „drilem". Vždy mám velkou radost, když se můžu s klienty radovat z pokroků, které jim naše společná práce přinese. Na Agátině hravém festivalu v Brně mě můžete potkat již druhým rokem. Poskytuji zde individuální logopedické poradenství, při kterém si zahrajeme spoustu logopedických her z Agátina světa."

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.