Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Faber-Castell: Kvalitní školní potřeby a pomůcky

Faber-Castell: Kvalitní školní potřeby a pomůcky

Tipy pro rodiče školáků 16. 8. 2022 4 minuty
Tereza Kotilová
Buďte připraveni zpět do lavic včas! Vybavte svého školáka kvalitními školními potřebami a pomůckami značky Faber-Castell. Na své si ale přijdou i předškoláci, neb i u nich je dobré rozvíjet fantazii a jemnou motoriku právě formou malování. Vybírejte, nabídka je široká.

Faber-Castell: Kvalitní školní potřeby a pomůcky

O společnosti Faber-Castell

Kvalitu svých výrobků společnost Faber-Castell piluje již od roku 1761. Dnes patří k nejvýznamnějším výrobcům tužek a pastelek na celém světě. O kvalitě se přesvědčíte hned v prvním momentu, jakmile budete nějaký produkt držet v ruce a začnete ho používat. K výrobě firma používá dostupné materiály, zakládá si na neobvyklém designu, skvělé ergonomii a ekologické efektivnosti. Zkuste tuto značku a budete nadšeni!
 

Školní potřeby a pomůcky

Školní pero Scribolino se díky speciálnímu tvaru konce pera i jeho víčku už nikdy neskutálí z lavice na zem. Jde o ideální pero pro malé školáky s ergonomickým úchopem, který umožní perfektně nacvičit první psaní. Psací pero má oblast úchopu vyvinutou zvlášť pro praváky a pro leváky. A navíc je kompatibilní se standardními inkoustovými bombičkami.


Pastelky s trojhranným tělem v různých počtech a barevných kombinacích i v zajímavých sadách sytě kreslí i pěkně vypadají. Chcete pastelky včetně praktického obalu? Pak se koukněte na pastelky Faber-Castell Jumbo Grip Neon, které jsou zavřené v krásné plechové krabičce společně s ořezávátkem. 

Viděli jste už kreativní vodovky Faber-Castell o 24 barvách? Ty musí vaše tvořivé dítě mít! Nejenže krásně sytě malují, ale dítě si z nich může poskládat paletu barev přesně podle sebe díky jednotlivým bločkům, které do sebe zapadají. A k vodovkám nezapomeňte pořídit praktický skládací kelímek na vodu, který lze vzít všude s sebou a sadu štětců.
 
Kreativní vodovky Faber-Castell

Mimo jiné najdete v naší nabídce spoustu praktických školních pomůcek, jako třeba ergonomická ořezávátka v atraktivním dětském designu, barevné gumy či štětce na malování s ergonomickou oblastí úchopu a mnoho dalšího.
 

 

Originální dárkové soupravy fixů

Fixy nemusí být vždy zabalené v obyčejném průhledném obalu. Značka Faber-Castell na to jde originálně a 33 barevných fixů zabalila do originálních plechových krabiček různých designů, které jsou vhodné i jako dárek. Fixy mají pevný a silný hrot a velice intenzivní barvy, které jdou snadno vyprat z většiny textilií. Jsou vhodné k malování větších ploch. Sady fixů navíc umožňují zábavné vzájemné spojování, hraní a tvoření pomocí víček s klipem. Pro holky najdete v naší nabídce fixy v krabičce s motivem baleríny a pro kluky zase fixy v plechovém autíčku. Kterou sadu fixů vyberete?
 
Faber Castell - Originální dárkové soupravy fixů - auto
 

Malování pro nejmenší

Ptáte se, zda tato značka myslí i na naše nejmenší? Ano, myslí! Pokud vaše dítě začíná projevovat zájem o malování, pořiďte mu pastelky s ergonomickou oblastí úchopu do dlaně, ať se učí správnému držení už odmala. 


👇 Co si přečíst dál? 👇

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.