Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Arty Toys slaví 10 let

Arty Toys slaví 10 let

Tipy pro výběr her a hraček 19. 10. 2021 2 minuty
Tereza Kotilová
Pojďte se přidat k oslavě světa designových postaviček Arty Toys od značky Djeco. Slaví neuvěřitelných 10 let a za tu dobu se herní světy něžných princezen, drsných pirátů a odvážných rytířů pořádně rozrostly.

Arty Toys slaví 10 let

Poznejte 2 herní světy Arty Toys

Co můžete od kolekcí Arty Toys najít na Agátině světě? 2 dokonalé herní světy plné zábavy a spousty postaviček, které budou bavit holky i kluky. Stačí už jen vymyslet vlastní pohádkový příběh a hra může začít. Pro holky je tu kouzelný svět Djeco Arty Toys Princezny a kluci budou jistě nadšeni z dobrodružného světa Djeco Arty Toys Piráti a rytíři. Ilustrátoři značky Djeco neustále vytváří nové a nové postavy, a tak mohou děti svou sbírku postaviček nepřetržitě rozšiřovat a vymýšlet tak nové příběhy.
 
Poznejte 2 herní světy Arty Toys
 

Djeco Arty Toys Piráti a rytíři

Mají vaše děti rády dobrodružný svět pirátů a rytířů? Pokud ano, s figurkami Arty Toys se právě do takového světa mohou jednoduše přenést a vytvářet v něm příběhy dle vlastní bohaté fantazie. Každá figurka piráta nebo rytíře je vybavena celou řadou vychytaných doplňků, které při vymýšlení příběhů a zápletek jistě pomohou. Pirát Rick se svým dělem zajistí přesnou palbu při střetu s jinou nepřátelskou lodí či pevninou. Ubrání před ním rytíř Goran své velkolepé sídlo a potvrdí tak jeho nedobytnost?Djeco ARTY TOYS Piráti a rytíři


Djeco Arty Toys Princezny

Máte doma malou princeznu, která se nejen ráda čančá před zrcadlem, ale stejně tak ráda fantazíruje? Pak jsou právě pro ni figurky Arty Toys Princezny jako stvořené pro vymýšlení pohádkových příběhů. A co teprve až spatří ty dokonalé detaily každé postavičky a všechny její doplňky.

Princezna Celesta se svými růžovými křídly a kouzelnou hůlkou je připravena splnit všechna dětská přání. Za to princezna Columba, ta je velkou milovnicí ptáčků, což nezapře její věrný společník páv a stejně tak její šaty zdobené ptačí tematikou. Navíc si moc ráda hraje na detektivku a řeší tajné případy ve svém okolí. Princeznu Elodii zase nikde nepotkáte bez jejího věrného společníka králíčka, který se jmenuje White. Co se asi stane, až se kroky těchto princezen střetnou na jedné cestě? To už je na fantazii vašeho malého pohádkového snílka. Až bude mít vaše malá slečna princezniček více, může si je ubytovat k překrásné, bohatě zdobené věži pro princezny, kde se jistě budou cítit jak doma.


 
Djeco ARTY TOYS Princezny
 
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.