Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

4M: Kreativní, experimentální a vzdělávací sady

Hongkongská společnost 4M byla založena v roce 1993 a rychle se stala jedním z předních světových výrobců tvořivých her a experimentálních sad podporující děti ve vzdělávání. Firma se zaměřuje na produkty, které děti rozvíjí, probouzí v nich přirozenou zvídavost a chuť něco vybádat, sestrojit či vytvořit vlastníma rukama

Šíře sortimentu společnosti 4M je obrovská. S kreativními sadami si děti procvičí svou zručnost a trpělivost. V této skupině je čeká např. pletení, šití, odlévání sádrových odlitků, výroba magnetek, doplňků ze smršťovací fólie nebo lapače snů. S konstrukčními sadami si postaví třeba lanovku a spoustu dalších jednoduchých robotů. Velké oblibě se také těší sady s paleontologickými vykopávkami. S experimentálními sadami děti lépe pochopí základní přírodní a fyzikální zákonitosti. Na vlastní kůži si vyzkouší jednoduché pokusy, stanou se badateli, astronomy i kriminalisty.

Dejte zelenou hrám jako je věda o počasí, filtrování vody, stavba meteorologické stanice nebo solárního vozítka.

Společnost 4M se rozhodla v roce 1993 vyrábět produkty rozvíjející kreativitu a představivost dětí. Úspěchy sklízela již v začátcích své existence, a to zejména za hračky zářící ve tmě a dětské křídy Jumbo. V roce 1999 rozšířila své portfolio o vědecké vzdělávací hračky Kidz Labs. V současné době firma 4M produkuje na 300 kreativních a vzdělávacích sad, které dováží do více než 80 zemí světa. Firma si zakládá na kvalitě a bezpečnosti svých produktů, které pravidelně testuje. Výrobky firmy 4M splňují nejpřísnější americké a evropské normy.

4M (Four Minds, tzn. čtyři způsoby myšlení) představuje 4 principy: nápaditost, tvořivost, inspiraci a zábavu. Nápaditost se ukrývá v imaginativní mysli, se kterou vidíme svět, jaký je i jaký může být. Kreativní mysl přináší inovativní řešení, které nám pomáhá překonávat životní překážky. S inspirativní myslí máme odvahu objevovat nové výzvy, kterým čelíme. Posledním principem je vtip a zábava. Zábavný by měl být náš přístup k životu. Hlavním mottem společnosti je: „Děti, které si chytře hrají, zůstávají chytrými.“

Společnost 4M od roku 2003 získala za svoje vzdělávací hračky podporující rozvoj dětí úctyhodných 70 ocenění, z nichž 28 ocenění obdrželi za poslední dva roky. Radost z uznání dodává energii lidem z 4M do dalších let. Do budoucna plánují rozšířit kreativní a vzdělávací sady o hračky stimulující duševní vývoj dětí.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější kreativní a experimentální sady

Zobrazuji 1 - 24 z 89
< 1 3 4