Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog @zivot_je_nicoolka - Ambasadorka Agátina světa

@zivot_je_nicoolka - Ambasadorka Agátina světa

Inspirativní rozhovory 29. 8. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Přečtěte si rozhovor s Lucií, s nováčkem mezi našimi ambasadorkami, energickou maminkou malé Nikolky, kterou můžete na Instagramu sledovat jako @zivot_je_nicoolka.

Spolupracuješ s obchodem Agátin svět. Proč sis ho vybrala a jaký má pro tebe význam kvalita hraček pro děti? Co od hraček očekáváš?

Agátin svět jsem si vybrala, protože má opravdu kvalitní, naučné, rozvíjející a krásné hračky pro děti každého věku. Kvalita hraček je velmi důležitá, děti s hračkami hází, hrají si a je třeba, aby hračka něco vydržela. Od hraček očekávám, že budou naučné, rozvinou Nikolky osobnost, budou zábavné a podnětné. Dříve se hodně hračky dědily a schovávaly pro příští generaci, nejspíš asi z pocitu nejistoty, jak bude. Dneska už naštěstí žijeme jinak, budeš přesto i Ty něco schovávat svým dětem na památku?

Myslím, že i v dnešní době se hodně hračky dědí, u nás to tak je, podělili jsme mnoho super funkčních hraček. Na památku hračky schovávat nebudu, postupně je budeme vyřazovat a darujeme dál, ať si s nimi vyhrají i jiné děti.
 

Jaké hry či stavebnice jsi dětem v Agátině světě vybrala? Jak se hračka osvědčila?

Vybrala jsem krájecí zeleninu na suchý zip, která baví mě i Nikolku, ráda jí rozlepuje a pak zase dává dohromady. Pak dešťové korálky, které jsou skvělé a tak akorát do Nikolky malé ručičky, připomínají přesýpací hodiny a jejich zvuk je jako déšť, který uklidňuje. Vybrala jsem také sadu hudebních nástrojů Confetti - xylofon, bubínek, flétnu a kastaněty, opět si vyhrajeme celá rodina a Nikolka už začíná také umět hrát na hudební nástroje ❤ 
Hračky se osvědčily velmi dobře, každým dnem s nimi umí Nikolka něco nového. Jsem s hračkami velmi spokojená, jsou kvalitní, krásné a velmi naučné ❤ 
 

Hračky by měly děti především bavit a rozvíjet. V neposlední řadě dokáží utvořit společný prostor pro aktivitu celé rodiny, jako třeba společenské hry. Hrajete je doma? A jaké?

Čteš si s Nikolkou? Pamatuješ si na svou nejoblíbenější knihu? Jaké knihy u vás teď “frčí”?

Ano, čteme každý večer před spaním a přes den prohlížíme obrázkové knížky. Má nejoblíbenější kniha byla O pejskovi a kočičce. Nyní u nás "frčí" Zlatá sbírka pohádek od Disneyho, kterých máme už 85, velice jí také baví obrázkové knížky se zvířátky a leporela.

A co ve školce a škole? Už víš, kam Nikolka půjde? Klasický směr nebo nějakou alternativu? Myslíš, že by si děti měly hrát i ve škole?

Bydlíme na vesnici, kde je jedna školka a jedna škola do 5. třídy. Pak se uvidí, kam bude Nikolka chtít jít. Pokud bude šikovná a bude mít nějaký talent, určitě jí podpoříme a budeme dál rozvíjet školou s nějakým zaměřením. Určitě by měl být ve škole vyhraněný i nějaký čas pro hraní, nejlepší je učení formou hry :-).


A poslední otázka: v letošním roce jsi podporovala hlasování Dobrá hračka. Jaká hračka je podle tebe dobrá? A kterému kandidátovi jsi fandila?

Dobrá hračka je pro mě ta, která dítě zabaví, zaujme, něco naučí a je kvalitní. Držím moc palce Aktivní kostce s motorickým labyrintem. 
 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-