Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vyrobte si pirátský deník pomocí dětských razítek

Vyrobte si pirátský deník pomocí dětských razítek

Stáhněte si zdarma 24. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Prázdninový pirátský deník zabaví děti při jeho výrobě a současně jim poskytne krásný prostor pro zaznamenání prázdninových vzpomínek či obohacení jejich prázdninových her a dobrodružství. Mapy nově objevených ostrovů, nákresy pirátských pevností či lodí či šifrované vzkazy, to vše může pojmout sešit, který si děti jednoduše ozdobí díky krásným dětským razítkům zn. AladinE. Až se děti vrátí do školky či do školy, tento deník jim připomene krásné letní zážitky.
Příprava deníku podle návodu (ke stažení zde), který připravila zn. Aladine, je snadná, bude vám stačit obyčejný sešitek jako základ budoucího deníku, razítka a fixy. Tipy na práci s razítky, které s naším návodem získáte, pak můžete samozřejmě využít i při jakémkoliv jiném tvoření.


Dětská razítka, která najdete v nabídce Agátina světa, jsou uzpůsobená dětem ve věku 18 měsíců až cca. 12 let: dětem vyberete vhodnou velikost podle jejich věku. Nejde jen o velikost razítek vzhledem k velikosti dětských rukou, ale i o způsob jejich držení (razítka pro nejmenší děti od 18 měsíců se drží v dlani) a doporučený způsob jejich použití: razítka pro děti od 3 let jsou koncipovaná jako razítka k vybarvení (po otišení na papír), naopak dřevěná razítka pro děti od 5 let již předpokládají, že děti kreslí složitější obrázky.

Razítka pro děti PirátiDřevěná razítka pro děti Výtvarná sada s razítky Piráti

Máte-li chuť s dětmi více výtvarně experimentovat, můžete využít razítka i pro práci s modelínou, hlínou atp.: mají pevnou, hlubokou texturu a jsou precizně vyříznutá, takže se dobře otiskávají i do různých modelovacích hmot. Použijete-li barvy na textil, můžete si s dětmi vyrobit i pirátská trička či jiné textilní výrobky.
Všechny razítkovací barvy zn. AladinE jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a vypratelné.Výtvarná sada s razítky pro děti Razítka pro děti
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč