Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vyrobte si papíráčky - pohyblivé figurky

Vyrobte si papíráčky - pohyblivé figurky

Stáhněte si zdarma 28. 6. 2016 1 minuta
Leona Jíšová
Stáhněte si šablony na vyrobení pohyblivých papírových loutek (elegantní panenky a fešáckého či rošťáckého klučiny), které jsme představili v rámci tvořivých dílen festivalu Struny dětem.

Vyrobit si krásné pohyblivé loutky je snadné. Stáhněte si dvě šablony (šablona panenky zde a šablona klučíka zde) a každou si vytiskněte (barevně) tolikrát, kolik chcete mít figurek. Doporučujeme tisknout na čtvrtku.

 

  

Dál budete potřebovat jen obyčejné kancelářské sponky s hlavičkou. Kancelářské sponky s nožičkami jsou velmi praktická věc, kterou v tvořivě laděné domácnosti určitě využijete, proto jejich nákup rozhodně doporučujeme.

Vytištěné archy rozstříhejte a vybarvěte. Va workshopu festivalu Struny dětem, kterým prošlo 200 dětí, se nám velmi osvědčily kvalitní pastelky Maped. Typ pastelek vyberte podle věku dítěte: předškolákům doporučujeme spíše širší pastelky, školáci si již hravě vystačí s pastelkami tenkými.

K dozdobení panenky a panáčka se také velmi hodí samolepky. Děti na našem workshopu milovaly sady 1000 samolepek od Djeco, protože tak měly opravdu velký výběr. Podle své povahy a nálady děti mohou vyrobit velmi různorodé postavičky: elegantní, se střídmými barvami či rošťácké kluky - fotbalisty, nebo naopak mladé pány - elegány. některé panenky byly jemné jako víly a jiné zářily sytými barvami.

 

Pro Agátin svět připravila Naive.

Internetový obchod
Sdílet
Leona Jíšová S Leonou se setkáte v Agátině světě na Praze 6. Dokáže skvěle poradit, protože jako produktová specialistka zná celý sortiment. Je velmi tvořivá, a tak výtvarné, kreativní a rukodělné aktivity jsou její doménou.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-