Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Topgal 2019: krásné batohy pro radost a zdravá záda budoucích prvňáčků

Topgal 2019: krásné batohy pro radost a zdravá záda budoucích prvňáčků

Tipy pro rodiče školáků 27. 3. 2019 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Pro mnoho rodičů budoucích prvňáčků je jasnou volbou značka Topgal. Není to pouze z důvodu, že se jedná o českou značku, ale také díky skvělé kvalitě a originálnímu designu. Kolekce školních batohů 2019 má opravdu povedený design, za kterým stojí mladá designérka Tereza Matoušová. Do kolekce vnáší pestré barvy, veselé motivy pro malé školáky a tradičně nechybí notná dávka stylu, originality, kvalitních materiálů a propracování do nejmenších detailů, tak, aby si z nich vybral skutečně každý.

Když rodiče a děti inspirují, vznikne dokonalý školní batoh

Na kolekci Topgalu pro rok 2019 oceňujeme, že perfektně vychází vstříc dětem i rodičům. Zatímco děti si školní aktovku či batoh vybírají především podle toho, jak se jim líbí motiv, pohled rodičů je komplexnější. Design školního batohu musí být nadčasový, aby děti neomrzel příliš brzo a nechtěly ho vyměnit za jiný, který je zrovna v módě. Proto se Topgal vyhýbá licenčním motivům. 
"Naši rodiče - zákazníci Agátina světa - se nás často ptají, jaká konstrukce školní aktovky či batohu je pro prvňáčka nejlepší. Vnímáme, že kladou důraz na ochranu zad svých dětí, proto hledají školní tašku, která je lehká a podporuje zdravý růst dítěte. Kvalita materiálu a zpracování je pak samozřejmost, bez níž nemá školní batoh šanci u rodičů uspět. Jsme rádi, že česká značka Topgal dokázala v letošní kolekci všechny tyto parametry a pohled rodičů a dětí skvěle skloubit." říká Kristýna, majitelka Agátina světa a máma tří dětí. 

Topgal 2019: Krásné batohy pro radost a zdravá záda budoucích prvňáčků

Školní aktovka pro 1. - 2. třídu

Značka Topgal myslí i na drobnější prvňáčky. Školní aktovka BEBE připomíná na první pohled batoh. Její jedinečná konstrukce zaručuje praktické užívání. Správné držení těla a postavení zad při každodenním nošení školních pomůcek umožňuje anatomický tvar aktovky.  Má výšku pouze 37 cm a díky utahovatelným ramenním popruhům a hrudnímu dopnutí ji nastavíte i na drobounká záda budoucího prvňáčka. Jak správně nastavit aktovku se dozvíte v článku Jak správně nosit batoh? Poradíme vám.

Školní aktovka Topgal pro 1. - 2. třídu

Model BEBE nabízíme v provedeních pro kluky i holky. Kolekce 2019 se povedla nejen po stránce designu, ale především oceňujeme příjemnější materiály, minimální váhu a perfektně padnoucí střih. Letos nás mezi holčičími motivy okouzlila aktovka s veselým motivem kytiček na tmavě modrém podkladu. Mezi chlapeckými aktovkami určitě každý chlapec objeví svůj vlastní svět. Naším favoritem je aktovka s motivem pravěku

Školní batohy pro 1.- 5. třídu

Prvňáčci klasického a vyššího vzrůstu mohou vybírat z dvou nebo tříkomorových školních batohů. Výška batohu se pohybuje okolo 40 cm a váha mezi 0,8-1,2 kilogramy. Kromě toho mají, podobně jako model BEBE, velmi kvalitní provedení s důrazem na detail. Střihové provedení zajišťuje komfort při nošení, proto ani těmto modelům nechybí ergonomicky tvarovaný systém zad, ramenní a hrudní popruh. Když správně nastavíte batoh, nebude padat ze zad ani drobnému školákovi.

 

Školní batohy Topgal pro 1.- 5. třídu

Povedený je například model ENDY v holčičím provedením. Třpytivý batoh s motivem víly bude každá školačka zaručeně nepřehlédnutelná. Objemem je o něco prostornější než aktovka BEBE a určitě vydrží až do třetí třídy ZŠ. Mezi novými batohy je ale také hodně zajímavých klučičích kousků. Třeba takový, laděný do modré a zelené barvy, batoh s motivem draka určitě nezůstane bez povšimnutí.  I ostatní modely jsou velmi nápadité a můžeme říci, že se designérce Tereze opravdu povedly. 


Také letošní kolekce byla otestována v Institutu pro testování a certifikaci ve zlíně. Značce Topgal byla propůjčena značka Česká kvalita, což znamená, že výrobek splňuje požadavky na kvalitu a všechna zdravotní hlediska. 

"Prohlédněte si celou kolekci 2019 a přijďte si je vyzkoušet do našich prodejen. Pokud nemáte možnost navštívit naši prodejnu, objednejte přes náš e-shop a využijte možnost zaslání školní tašky domů. Po vyzkoušení lze aktovku v případě potřeby vyměnit. Velkou výhodou je doprava zdarma. Doporučujeme změřit délku zad vašeho dítěte od horní části ramen po bedra, abyste mohli vybrat správnou velikost batohu.", říká Kristýna, majitelka Agátina světa a máma tří dětí.

 

Školní batohy Topgal 2019 pro malé školáky
Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč