Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Tegu: Dřevěné magnetické stavebnice

Unikátní dřevěná magnetická stavebnice Tegu má svůj původ ve státě Honduras ve Střední Americe a svojí kreativností připomíná úspěšnou stavebnici KAPLA. Hra s dřevěnými magnetickými bloky rozvíjí fantazii, jemnou motoriku a pomáhá získat cit pro materiál. Stavebnice je certifikována pro děti již od 1 roku. Je tak skvělá, že ji zařazujeme do kategorie od 1 roku až do 100 let.

Zakladately Tegu jsou dva bratři, Chris a Will Haughey. Tegu vyrábí nejen krásné, vysoce kvalitní dřevěné bloky, ale také pozitivně ovlivňuje život v komunitě a celé honduraské společnosti. Vychází z principů fair trade, které stojí na nevykořisťování a dobrých pracovních podmínkách zaměstnanců nadnárodních korporací. Co to znamená? Všechny své zaměstnance hodnotí stejnými podmínkami, benefity i pracovní dobou. S Tegu si tak můžete hrát a zároveň pomáhat!

Vybírat můžete z klasických sad magnetických bloků Tegu nebo cestovních sad. Všechny stavebnice Tegu jsou navzájem kompatibilní. Rozšiřte svět Tegu zakoupením více sad a dopřejte dětem hromadu kreativní zábavy!
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější dřevěné magnetické stavebnice

Zobrazuji 1 - 24 z 35
< 1