Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Stavíme věže a rozhledny

Stavíme věže a rozhledny

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Čeká na vás 500 dřevěných magnetických dílků unikátní stavebnice Tegu, ze kterých si postavíte věže, rozhledny, komíny nebo jiné stavby dle vlastní neomezené fantazie!
Dřevěné kostky a destičky zn. Tegu v sobě skrývají tajemství: neviditelné silné magnety. Díky nim lze z dřevěných dílků stavět originální a odvážné vysoké stavby či přemostění. Tegu v sobě kloubí krásu přírodního materiálu, důvtipnost magnetismu a odpovědné chování  při jejich výrobě. Děti tak při hraní nejsou téměř nijak omezeny a my rodiče volbou stavebnice Tegu dáváme najevo, že nám nezáleží jen na smysluplném a rozvíjejícím hraní našich dětí, ale i na životním prostředí a životních podmínkách lidí, kteří hračky pro naše děti vyrábějí. 
 
 
 

Zpět na PROGRAM

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-