Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Objevujeme vesmír

Objevujeme vesmír

Tipy pro výběr her a hraček 28. 6. 2016 1 minuta
Kristýna Křížová
Jak si představit pohyb planet ve Sluneční soustavě? Jak by mohlo vypadat lunární chodítko na sluneční pohon? Na tyto i další otázky přinášejí odpovědi experimentální sady 4M.

Tajemný vesmír přitahuje řadu zvídavých školáků. Pochopit složité děje jim může pomoci vhodná experimentální sada, díky které si budou moci snadno představit pohyb vesmírných těles či třeba najít souhvězdí na noční obloze. Hongkongská firma 4M, založená v r. 1993, se specializuje na experimentální a kreativní hry a hračky pro děti. Za tuto svou snahu získala již řadu mezinárodních ocenění (např. Academic Choice Award či Parent´s Choice Award či Teacher´s Choice Award z USA).

Sestavte si model sluneční soustavy

Experimentální stavebnice od zančky 4M umožní dětem sestavit si funkční model sluneční soustavy, který navíc svítí ve tmě. Podle toho, co se lépe hodí dětem do pokojíku, můžete vybrat buď závěsný otočný model nebo variantu se stojánekm, kterou si děti postaví třeba na pracovní stůl.

Model sluneční soustavy

 ​ 

Hvězdné nebe nad námi

Pokud vaše děti zajímají spíše hvězdy a souhvězdí, doporučujeme vybrat skládací model planetária. Je zajímavý nejen tím, že se děti seznámí se souhvězdími na obloze, ale i tím, že se sestavuje pomocí malého elektrického obvodu. To ocení především kluci - školáci. Všichni, kluci i holky, velice ocení přiloženou informační brožurku o souhvězdích v různých obdobích roku.

Vaše děti jistě vědí, že souhvězdí jsou inspirována starodávnými bájemi a pověstmi. Nádherná knížka Jakub a hvězdy představuje dvanáct z nich. Čtení této knížky přináší nejen poznání dětem, ale i krásné společné chvíle nad velkoformátovými ilustracemi Renáty Fučíkové.

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 1000,-