Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog O výchově hrou s Veselou chaloupkou 7: Školák 2.díl

O výchově hrou s Veselou chaloupkou 7: Školák 2.díl

Tipy pro výběr her a hraček 16. 3. 2020 2 minuty
Tereza Chaloupková
V sedmém dílu seriálu O výchově hrou s Veselu chaloupkou nám paní učitelka Tereza popíše, jak rozvíjet hrou mladší školáky.Jsem ráda, že matematické schopnosti můžu ve škole rozvíjet zábavným způsobem. Podařilo se mi pořídit několik her, které to umožňují. Vyzkoušené máme tyto: Jungle logic (trénink logiky a kombinace), Počítáme zvířátka (procvičí sčítání), Eduludo – poznáváme délky (výborné na geometrii), Topologix (procvičí souřadnice, předložky), Logická hra – ovce a Polyssimo – puzzle (rozvíjí logiku a orientaci v prostoru).


Společenská hra podobného typu je pak Ubongo, která naučí pracovat pod tlakem ubíhajícího času. 
Nesmíme zapomenout na hry, které pomohou v českém jazyce. Důležité je obohacování slovní zásoby. Písmenka a slova potrénujte na hře ABC Cink.  


Je fajn si udělat na svého školáka čas a někdy se věnovat při hrách jen jemu (i když má doma sourozence). Fajn jsou hry pro dva – Animouv (hra trochu v duchu piškvorek či dámy) a také Magnetická námořní bitva, kterou všichni známe z čtverečkovaných papírů.

 

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Chaloupková Tereza, maminka dvou kluků a učitelky 1. stupně ZŠ, je naší externí posilou. Sdílí s námi své pedagogické zkušenosti a radí, jak školní děti rozvíjet hravě a zábavně.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-