Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Moje první hry od HABA jsou skvělá příprava do života

Moje první hry od HABA jsou skvělá příprava do života

Tipy pro výběr her a hraček 1. 10. 2020 2 minuty
Magda Kaucká
Společnost HABA je výrobcem her a hraček v pověstné německé kvalitě a zpracování, to už víme. Pojďme se ale ponořit dál do kategorie společenských her pro nejmenší od této značky. Hry od značky HABA jsou skvělá příprava do praktického života a doplněk vaší výchovy.
Filozofie společnosti HABA je založena na jednom jednoduchém principu: Děti jsou to nejdůležitější v životě. Vkládání základních hodnot, pomáhání jim osamostatňovat se a rozvíjet se v kreativní osobnosti není výlučnou prací rodičů. Kromě lidí v jejich životě hraje od prvního dne v jejich vývoji důležitou roli také prostředí a objekty kolem nich.

Proto se značka HABA snaží vytvořit takové prostředí, aby i ty nejmenší povinnosti dětí byli pokládány za hru. Ať už jde o návštěvu doktora, úklid, poznávání barev či nákup, HABA dokáže Vaše dítě na tyto situace skvěle připravit.

Stolní hry ze série "Moje první hry" umožní vašemu dítěti vyvíjet se v hravém prostředí. Deskové hry stimulují různé schopnosti a dovednosti dítěte: jemnou motoriku, koordinaci ruka-oko, rozvoj řeči, rozpoznávání předmětů, a tato navíc podporuje v dítěti smysl pro pořádek. Pravidla jsou vytvořena tak, aby děti co nejrychleji pochopily herní pokyny a dítě udrželo pozornost, proto každá hra trvá kolem 10 minut.
 

Ovocný sad

Tato hra se dá nazvat hitem, nejen že zvítězila v soutěži Dobrá hračka 2020, ale je také mezi nejprodávanějšími hrami od HABY. 
Hra je velmi jednoduchá, jste majitelem ovocného sadu a musíte co nejrychleji sesbírat ovoce. Pozor však na škodolibého havrana, který spěchá k dobrému ovoci a snaží se vám ho sníst. Celá hra trvá něco kolem 10 minut, tak akorát na natrénování pozornosti vašeho drobečka. 

@kreativnarodina

Uklízíme hračky


Jak název sám napovídá, tato hra učí děti zábavným způsobem uklízet hračky v pokojíčku. Malý kocourek Ťapík si hraje celý den a nyní večer je čas hračky uložit na svá místa. Kam patří kostky a kam hasičské auto? Kam plyšáci? Pomozte kocourkovi hračky uklidit. No a pokud děti hra baví, co takhle si zkusit uklidit i v pokojíčku?


@veronica.agatka
 

U lékaře

Připravte své děti na návštěvu doktora. Tato hra seznamuje děti s nástroji v ordinaci a tím vytváří tak nemilé prostředí jako je ordinace v něco, čeho se děti nemusí obávat. Hra je ideální k vysvětlení, že doktor je někdo, kdo pomáhá.

Hráči pomáhají panu doktorovi léčit malé pacienty a seznamují se s nástroji. Dítě, které si nejlépe zapamatuje, kde se nachází náplast, teploměr a další nástroje, získá nejvíce medvídků. 


@lujzi_kobrtek

Internetový obchod
Sdílet
Magda Kaucká Magda se v Agátině světě stará o newslettery, které vám pomáhají seznamovat se s novinkami a inspirovat se skrze naše články či videa. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč