Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Stavíme věže a rozhledny

Herna: Stavíme věže a rozhledny

Festivaly, akce, soutěže 1. 5. 2022
Tereza Kotilová
Stavte se v naší herně plné dřevěných stavebnic v rámci Agátina hravého festivalu. Čeká na vás 500 dřevěných magnetických dílků unikátní stavebnice Tegu, ze kterých si postavíte věže, rozhledny, komíny nebo jiné stavby dle vlastní neomezené fantazie!
Dřevěné kostky a destičky značky Tegu v sobě skrývají tajemství: neviditelné silné magnety. Díky nim lze z dřevěných dílků stavět originální a odvážné vysoké stavby či přemostění. Tegu v sobě kloubí krásu přírodního materiálu, důvtipnost magnetismu a odpovědné chování při jejich výrobě. Děti tak při hraní nejsou téměř nijak omezeny a my rodiče volbou stavebnice Tegu dáváme najevo, že nám nezáleží jen na smysluplném a rozvíjejícím hraní našich dětí, ale i na životním prostředí a životních podmínkách lidí, kteří hračky pro naše děti vyrábějí. 
  
Herna: Stavíme věže a rozhledny 
 

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
Mrkněte se:

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč