Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Počet hráčů:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vyrobeno v Evropě:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Granna

Firma Granna přináší vzdělávací a společenské hry rozvíjející děti již od 2 let. Všeobecně je pro malé děti vhodné hrát hry, protože podporují samostatné rozhodování, koncentraci, zlepšují komunikační dovednosti a rozšiřují slovní zásobu. Hraní her rozvíjí také emoční inteligenci a sociální dovednosti. Asociace klinických logopedů ČR doporučuje didaktické hry Granna, jelikož se jim osvědčily v praxi.

Firma Granna myslí na komplexnost nabídky svých her. Pod názvem Smysly nabízí řadu her zaměřenou na základní lidské smysly. Zraku se věnuje hra Duha, která učí děti poznávat barvy. Hra Nosíková je plná vůní. Důkladně prověří dětský čich. Zajíc v pytli testuje hmat dětí, které se zavázanýma očima musí rozpoznat obrázek podle jeho tvaru. Hra se zvuky Bim Bam zase podporuje sluchové vnímání. Nejmenším dětem ve věku od 2 do 4 let je určena série her uvedená pod názvem Mé první hry. Patří sem zejména Memino, Puzlino, Domino a LotoDrobnou úpravou pravidel si můžete úroveň hry ztížit. Hra pak bude bavit i starší děti. Oblíbený dráček Fráček přináší dětem veršované hádanky a kvízy. U hry Můj první kvíz děti nemusí umět číst. Z kartiček snadno pochopí zadání a svou odpověď si ihned zkontrolují na zadní straně.

Firmu Granna založili v roce 1991 Ewa a Konrad Falkowski. Z počátku prodávali po domácku vyráběné deskové hry, které vznikaly v malém pronajatém suterénu. Postupně začali výrobu rozšiřovat a automatizovat. V roce 2007 se firma přestěhovala kvůli větším výrobním a skladovacím prostorám do Varšavy, kde působí dodnes. Své výrobky vyváží do více než 20 zemí světa včetně Japonska, Ruska, Jižní Korey, skandinávských zemí a ČR. V jejich sortimentu naleznete kolem 100 deskových her, z nichž je nejoblíbenější Superfarmář. Tuto skvělou společenskou hru vymyslel slavný polský matematik a profesor na varšavské univerzitě Karol Borsuk již v roce 1943. Hra má jednoduchá pravidla, ale bez správně zvolené strategie nevyhrajete.
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější vzdělávací a společenské hry

Zobrazuji 1 - 20 z 20