Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog @gigi95 - Ambasadorka Agátina světa

@gigi95 - Ambasadorka Agátina světa

Inspirativní rozhovory 6. 8. 2019 1 minuta
Gabča je maminkou dvouleté cácorky a v prosinci očekává druhé štěstí. Na mateřské se baví sdílením fotek na Instagramu a natáčení videí na Youtube, kde tvoří deníček celé své rodiny.

Spolupracuješ s obchodem Agátin svět. Proč sis ho vybrala a jaký má pro tebe význam kvalita hraček pro děti. Co od hraček očekáváš?

Agátin svět se mi líbil ihned, co jsem na něj narazila. Nejsou to klasické hračky, ale opravdu kvalitní, které něco vydrží. Naši Natálku zabaví a hlavně i naučí a to je podle mě nejdůležitější

Dříve se hodně hračky dědily a schovávaly pro příští generaci, nejspíš asi z pocitu nejistoty, jak bude. Dneska už naštěstí žijeme jinak, budeš taky něco schovávat svým dětem na památku?

Jsem dost nostalgický člověk, takže určitě nějaké hračky schovám. Abych potom mohla dětem mých dětí vykládat, jak si s tím hrály.

Jaké hry či stavebnice jsi dětem v Agátině světě vybrala? Jak se hračka osvědčila?

Jako první bylo pro mě jasná volba Velké kuličkové prostrkávadlo. Když přišlo, překvapila mě jeho velikost, čekala jsem menší. Natálku okamžitě zaujalo a dodnes si s nim neustále hraje. Nejvíce ji baví, jak na konci kulička udělá "cink". Taky máme skvělou magnetickou stavebnici Smartmax safari zvířátka, krerá ji baví, dokud tedy nedá k sobě 2 magnety se stejným polem, to se potom rozčiluje, že to nejde spojit. Dále máme ještě puzzle, ale ty ještě ničí. Taky Říkej a předváděj, ale to ji zatím nezajímá. Teď mám zálusk na Xylofon a zatloukačku, která nejvíce Natálku bavila na Kreativním festivalu.

Hračky by měly děti především bavit a rozvíjet. V neposlední řadě dokáží utvořit společný prostor pro aktivitu celé rodiny, jako třeba společenské hry. Hrajete je doma? A jaké?

Natálka je ještě malinká, takže nehrajeme. Ale s manželem hrajeme karty nebo Dostihy a sázky, a protože já jako dítě s rodiči vždy hrála společenské hry, určitě to budeme praktikovat i u nás doma, ráda na to vzpomínám.

Čtete si s dětmi? Pamatuješ si na svou nejoblíbenější knihu? Jaké knihy u vás teď “frčí”?

Natálku baví knížky prohlížet, takže pokusy o čtení před spaním u nás zatím neprošly. Ale až bude o něco starší, tak určitě budeme číst, protože nám rodiče také četli. Pamatuji si moji nejoblíbenější knížku z dětství. Byla to Velká kniha pohádek, kde byla spousta krátkých pohádek. 

A co ve školce a škole? Už víš, kam děti jednou půjdou? Klasický směr nebo nějakou alternativu? Myslíš, že by si děti měly hrát i ve škole?

Zatím má ještě na školku čas. Ale půjde do klasické školky u nás na vesnici. Hlavně z důvodu, že čekáme v prosinci druhé mimčo, tak abych ji nemusela nikam vozit.

A poslední otázka: v letošním roce podporuješ hlasování Dobrá hračka. Jaká hračka je podle tebe dobrá? A kterému kandidátovi držíš palec?

Když vybírám hračky, koukám na recenze, zajímá mě názor ostatních rodičů. Sledovala jsem hlasování a taky hlasovala. Pro nás bylo jasná volba Velké kuličkové prostrkávadlo

 

NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-