Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Autor:
Ilustrátor:
Počet hráčů:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Gao

Lucie Ernestová je skvělá ilustrátorka, grafička a nadšená cestovatelka. Své životní zkušenosti a zážitky z cest přenáší do svých obrázků. Jako matka dvou chlapců ví, že děti je nutné podporovat a permanentně rozvíjet, a proto se rozhodla vydávat leporela plná poučných her. Své hry navrhuje tak, aby bystřily myšlení, probouzely fantazii, podněcovaly k drobnému špičkování, a především aby vzdělávaly. Její hry dokážou stmelit rodinu. Jsou prostředkem ke vzájemné komunikaci i vtipkování.

Vydavatelství Gao publikuje v roce 2010 první „knížkohru“ Lucie Ernestové – 4 veselé hry. Nádherně ilustrované leporelo v sobě ukrývá hry s tématy mašinek, čarodějnic a pirátů, u kterých se pobaví celá rodina (vhodné pro děti od 3 let). Leporelo 4 veselé hry mělo úspěch, a tak se Lucie s nasazením pustila do dalšího leporela: 4 dobrodružné hry (pro děti od 4 let). Obsahuje hru Ztracená Atlantida, která učí děti poznávat čísla a počítat perly. Kromě počítání jsou hry v této sadě zaměřené na hravé učení písmen. Doplňkem je oddechová hra o dinosaurech.

Třetí knížkohra uvedená pod názvem 4 cestovatelské hry (pro děti od 5 let) umožňuje dětem získat základní zeměpisné znalosti. S objevitelskou hrou procestují celý svět. S Evropou křížem krážem procvičí hlavní města evropských států. Hedvábná stezka je provede obchodními cestami starodávné Asie. Ve hře Horolezecká čtyřka se seznámí s nejvyššími vrcholy světa. Na 4 cestovatelské hry navazuje leporelo 4 přírodovědné hry (pro děti od 6 let). Součástí tohoto leporela je kooperativní Pytlácká hra, kde hráči hrají proti pytlákům kradoucím zvířata. S ostatními hrami této sady si děti kromě přírodopisu procvičí také angličtinu.

Posledním počinem Lucie Ernestové je knížkohra 4 zvířátkové hry určená předškolákům a mladším školákům. Seznamuje děti s domácími i exotickými zvířaty. Hru Upovídaní papoušci můžete použít také k procvičování logopedie.

Herní leporela Lucie Ernestové jsou ideálním společníkem na cesty. Ke skládacím herním plánům je připevněn látkový pytlíček s figurkami a hrací kostkou, a tak mají děti všechno potřebné po ruce.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější leporela plná her

Zobrazuji 1 - 4 z 4