Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet hudební cítění u dětí?

Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet hudební cítění u dětí?

Festivaly, akce, soutěže 22. 4. 2022 3 minuty
Tereza Kotilová
Letošní Agátin hravý festival přináší spoustu zábavy, zajímavých tematických diskuzí a hlasování v anketě Dobrá hračka 2022. Pojďte se dozvědět více o jednom z diskuzních témat a odhalte s námi nominované hry a hračky v této kategorii. Zapojit do hlasování se může každý!

Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet hudební cítění?

Festivalové diskuzní téma: Jak rozvíjet hudební cítění u dětí?

Hudba je přirozenou součástí dětského světa. Přináší dětem poučení, zábavu a radost. Je prokázáno, že hra na hudební nástroje také pomáhá rozvíjet matematické a logické myšlení.

Agátin svět vybírá pro vaše děti kvalitní hudební hračky, které v tomto rozvoji budou skvělými pomocníky. Jedná se zejména o dřevěné hudební hračky, která vyrábí francouzské značky Janod Djeco. Vyznačují se nápaditým designem, který hraje velkou roli v motivaci dětí vzít nástroj do ruky a zkoušet na něj hrát.

Chcete podpořit vaše děti v rozvoji hudebního cítění na maximum? Inspirujte se v našem článku, kde se s dětmi můžete naučit rytmickou básničku a zapojit do ní hudební hračky a nástroje dle vlastní fantazie. A také si přečtěte 3 tipy, jak vybrat první hudební hračku.

👉 Na našem blogu najdete mnohem více článků na toto velice diskutované téma, stačí si vybrat a můžete se s chutí začíst.
👧💬 Jste nedočkaví? Pojďte s námi diskutovat hned teď do naší nové facebookové skupiny Agátina hravá poradna.
 

Nominace Dobrá hračka 2022: Rozvoj hudebního cítění u dětí

Pojďte hlasovat v kategorii Rozvoj hudebního cítění a ovlivněte tak, která hra či hračka z tohoto výběru letos získá ocenění Dobrá hračka 2022. Do semifinále se probojovaly tyto tři produkty::
 


Známe vítěze! Sečetli jsme vaše hlasy v anketě Dobrá hračka 2022 a známe vítěze každé kategorie. Jste zvědaví, jak hlasování dopadlo? Pojďte se s námi na výsledky podívat.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč