Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog První kreslení a malování pro nejmenší

První kreslení a malování pro nejmenší

Tvoření a vyrábění 26. 5. 2022 2 minuty
Tereza Kotilová
Podívejte se s námi na tipy, jak rozvíjet kreativitu těch nejmenších umělců a které výtvarné pomůcky jsou pro ně vhodné.

Máte doma malého nadšence do malování a hledáte možnosti, jak mu dát prostor rozvíjet kreativitu a vyřádit se tak, aby ho to motivovalo k dalším velkolepým dílům? Co takhle vyzkoušet oblíbené prstové barvy

Velice zábavnými pomůckami pro první výtvarná díla malých umělců jsou kreslící korálky na šňůrce, květinové voskovky nebo barevná kulička. Všechny tyto výtvarné pomůcky zvládnou s velkým zaujetím používat už děti od 1 roku.


Malinko větším umělcům pak pořiďte malovací výbavu, která jim dopřeje rozvoj kreativity na maximum. Základem jsou kvalitní ergonomické pastelky a barevné fixy. Pokud chcete zapáleným umělcům udělat opravdu velkou radost, překvapte je výtvarným kufříkem, kde budou mít všechny své malovací nástroje pěkně po ruce.Tak se pojďte pustit do malování!
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.