Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kreativní recydílna: Tvoříme s Vlaďkou Pečínkovou 3D krajinky

Kreativní recydílna: Tvoříme s Vlaďkou Pečínkovou 3D krajinky

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2023
Tereza Kotilová
Přijďte si v rámci Agátina hravého festivalu vytvořit svoji originální 3D krajinku s Vlaďkou Pečínkovou.

Říkáte si, co je to recydílna, a co mě tam čeká? Recydílna spočívá v použití materiálů, které by jinak skončily v odpadu. V našem případě jsou to karton i čtvrtky. A spolu s námi z nich můžete po celý den tvořit 3D krajinky všemožných druhů, barev i tvarů. Přijďte se podívat a vyzkoušet. Budeme malovat, stříhat i lepit.

Dílnička probíhá celý den a je vhodná jak pro úplně nejmenší děti v doprovodu rodičů, tak i pro děti větší či dospěláky. 

Děti si na této recydílně vyzkouší více výtvarných technik, malování, kresléní, lepení a rozvinou svou fantazii a výtvárné cítění.

👉 Zakupte si vstupenky pro vaše děti pohodlně online.
 

Kreativní recydílna: Tvoříme s Vlaďkou Pečínkovou 3D krajinky Kreativní recydílna: Tvoříme s Vlaďkou Pečínkovou 3D krajinky  Kreativní recydílna: Tvoříme s Vlaďkou Pečínkovou 3D krajinky 

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
👉 Mrkněte se na program 👈

 

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.