Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Fantazijní světy

Herna: Fantazijní světy

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2024
Tereza Kotilová
Kdy naposledy jste se stali obětí pirátské lodi, chrabrým rytířem nebo princeznou v nesnázích? Na Agáty hravém festivalu je možné vše. Přijďte si pohrát do naší herny plné fantazie.
Děti mají velice bujnou fantazii a každý den nám do ní pootvírají svá vrátka. Taky občas valíte oči, co jsou děti schopné vymyslet za příběhy, postavy, hry či tvorbu? Spousta hraček může dětem pomoct jejich fantazii rozvíjet a posouvat ji zase kousek dále do jiných rozměrů.

Fantazijní světy Fantazijní světy

Přijďte to vyzkoušet na vlastní fantazii. :) V rámci Agátina hravého festivalu pro vás připravujeme koutek plný zajímavých postaviček z herních světů Tinyly a Arty Toys. Dále vás tu budou čekat dřevěný domeček pro panenky Twist, mini garáže, mini domeček se zvířátky Djeco, obytný vůz s medvědí rodinkou Djeco a dřevěné domečky Lilliputiens.

Obytný vůz s medvědí rodinkou   Dřevěný domeček pro panenky - Twist

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
👉 Mrkněte se na program 👈

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.