Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin hravý festival 2022

Agátin hravý festival 2022

Festivaly, akce, soutěže 18. 3. 2022 3 minuty
Tereza Kotilová
Halóóó, naši milí rodičové, tady Agáta a Matěj. Představujeme vám Agátin hravý festival 2022. Bude to velké. Bude to nabité. Bude to jízda! Vyrážíme za vámi již za pár dní. Kam nejdříve? Čtěte pozorně dále, ať vám neujedeme.
Agátin hravý festival 2022
 

Jízdní řád Agáty a Matěje

Rozhodli jsme se, že Praha a Brno jsou málo, že máme přece kamarády i v dalších městech. Takže naskakujeme do festivalového auťáku a vyrážíme křížem krážem po České republice, abychom se potkali s každým z vás! 🏁 První tři akce odstartujeme vždy v 10:00 a je potřeba se na ně registrovat. A kdeže to bude?

👉 České Budějovice 6. 4. 2022

Naší první zastávkou bude krásné město v Jihočeském kraji – České Budějovice. Pro naše setkání jsme vybrali příjemné a velice originální místo – Riegrova 51.

Těšit se můžete na tyto tematické diskuze:
„Jak rozvíjet smyslové vnímání nejmenších?“
„Jak rozvíjet jemnou motoriku a další klíčové dovednosti předškoláků?“
 

👉 Liberec 20. 4. 2022

Druhou zastávkou bude severní protipól prvního setkání – Liberec. Co myslíte, bude ještě sníh? Uvidíme se v IQparku, který se nachází v zábavním komplexu Babylon.
 

👉 Hradec Králové 5. 5. 2022

Do třetice všeho dobrého se na začátku května vydáme směrem na východ a těšit se tak může i Hradec Králové na naši návštěvu. Pro naše setkání jsme vybrali Artičok – jde o velice příjemné kulturní místo s kavárnou.

Těšit se můžete na tyto tematické diskuze:
„Jak rozvíjet hudební cítění aneb vliv hudby na rozvoj dalších dovedností.“
„Jak rozvíjet tvořivost, logické a prostorové myšlení?“
 

Tři diskuzní místa, na které je nutné se předem přihlásit, budou v tuto chvíli za námi. Avšak dva hravé venkovní festivaly, kde se můžeme potkat v neomezeném počtu návštěvníků a užít si spoustu společné zábavy, ty budou stále před námi!

🎪 Agátin hravý festival 2022: Brno Lužánky 15. 5. 2022 🎪

Pojďte se s námi potkat pod širým brněnským nebem v parku Lužánky. Užijeme si spoustu zábavy, soutěží i dílniček. Mimo jiné tu pro vás bude k dispozici logopedická poradna. Konkrétnější informace se včas dozvíte.
 

🎪 Agátin hravý festival 2022: Praha Střelecký ostrov 4. 6. 2022 🎪

Vyvrcholení naší celorepublikové jízdy bude pod širým pražským nebem na Střeleckém ostrově. Užijeme si spoustu zábavy, soutěží i dílniček. Mimo jiné tu pro vás bude k dispozici logopedická i grafomotorická poradna. Podrobné informace vám včas sdělíme.
 
❗ Vybrali jste si místo, kde se potkáme? Skvělé! Napište nám to do zprávy na Instagramu či Facebooku, případně do naší nové facebookové skupiny a doplňte informaci, kolik vás bude a jak staré máte děti. Rezervujeme vám místa. Pozor! Tohle se netýká vyvrcholení festivalů v Praze a Brně, které budou oba pod širým nebem. Tam se nás vejde mraky. ❗

Jízdní řád Agáty a Matěje
 

Co všechno vás v rámci Agátina hravého festivalu 2022 čeká?

Na všech našich zastávkách, na kterých se spolu potkáme, vás čeká hromada zábavy i odborné diskuze na zajímavá témata. Navíc společně s dětmi budete moct okouknout i vyzkoušet spoustu hraček z Agátina světa, které s sebou vezeme. Budete se také moct zúčastnit ankety Dobrá hračka a vybrat ty nejlepší kousky z Agátina světa, které toto prestižní ocenění získají. 

Dobrá hračka 2022
 

Nová facebooková skupina: Agátina hravá poradna 👧💬

Chcete se nás zeptat na nějaké informace k festivalu nebo na cokoliv jiného týkající se Agátina světa? Založili jsme facebookovou skupinu, ve které si můžeme otevřeně povídat o všem, co vás napadne. Přijďte se zeptat se na to, co vás zajímá, nebo jen sledovat, o čem píšeme a co aktuálně v Agátině světě chystáme za dobrodrůžo. Zastavte se na kus řeči v Agátině hravé poradně.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.