Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Bigjigs: Kvalitní dřevěné vláčkodráhy a hračky z Anglie

Firma Bigjigs je jedním z předních výrobců dřevěných hraček ve Velké Británii. Své výrobky dodává do více než 35 zemí světa. Na výrobu hraček využívá dřevo z trvale udržitelných přírodních zdrojů a více než 90 % obalů je z recyklovaného materiálu. 

Značka Bigjigs je držitelem mnoha ocenění. Hračky jsou velmi kvalitní a jejich cílem je přinášet do každého dětského pokoje nejen zábavu a vzdělání, ale také umožnit dětem bezpečně objevovat svět kolem sebe. Pro děti jsou hračky Bigjigs zdrojem inspirace a poznání a pomáhají jim tak ve zdravém vývoji.

Firmu založili manželé Peter a Lisa v roce 1985. Oba pracovali jako učitelé a jejich cílem bylo vytvořit společnost, která by vyráběla tradiční dřevěné hračky přinášející dětem nejen zábavu, ale i vzdělání. Peter a Lisa zpočátku vyráběli dřevěné puzzle v malém zahradním domku a jezdili je prodávat na trhy. Jejich hračky si rychle získali velkou oblibu a tak postupně rozšiřovali nabídku o další dřevěné hračky. Firma stále zůstává rodinným podnikem s velkými sklady v jihovýchodní Anglii. Hračky Bigjigs se vyrábějí jak v Anglii, tak i ve východní Evropě a v jihovýchodní Asii.

V Agátině světě máte možnost vybírat ze široké nabídky dřevěných vláčkodráh Bigjigs - jde o jeden z nejprodávanějších železničních systémů na světě. Rozsah je obrovský, přes koleje, vláčky, dřevěné vlakové soupravy, vlaková nádraží, dřevěné železniční mosty a další příslušenství. Ale také z mnoho dalších dřevěných hraček, které vaše děti zaujmou.

Každá vláčkodráha Bigjigs je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami na našem trhu.

Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější dřevěné hračky

Zobrazuji 1 - 24 z 63
< 1 3