Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Kolekce:
Třída:
Typ batohu:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Lehké aktovky pro prvňáčky Baggymax

Německá společnost Hama je špičkový výrobce školních tašek. V jejich portfoliu naleznete školní aktovky Step by step Flexline, Light a Touch, školní aktovky Baggymax, ale také školní batohy All Out a studentské batohy Coocazoo. 

Školní aktovky uvedené pod značkou Baggymax jsou určené drobným prvňáčkům. Jejich tělesná konstrukce neunese přílišnou zátěž, kterou některé školní tašky naplněné učivem a školními potřebami představují. A proto se společnost Hama rozhodla vyrábět extrémně lehké aktovky, které nepřetěžují vyvíjející se páteř.

Aktovky značky Baggymax jsou vyráběny ve dvou modelových řadách: Baggymax Trikky a Baggymax CannyAktovky Baggymax Trikky váží pouhých 0,65 kg! S objemem 18 litrů poskytují dostatečný prostor pro uložení veškerých školních potřeb, včetně boxu se svačinou a lahve na pití. Školní aktovky Baggymax Canny jsou prostornější. Jejich váha je 0,9kg o celkové hmotnosti 28 litrů. Aktovky Baggymax dádáváme samostatně nebo v setu, kde školní aktovku doplňuje sáček na tělocvik či přezůvky a plně vybavený penál ve stejném designu jako je aktovka.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější aktovky