Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

BaaVi

BaaVi vzniklo jako rodinný projekt z lásky k dětem, pohybu a přírodním materiálům - především dřevu a kvalitním látkám. V BaaVi spojili šikovnost a podnikavost Ondry, zručnost babičky Renatky, která šije veškeré látkové části jednotlivých výrobků a hraček a nadšení a časové možnosti Elišky, která je toho času na rodičovské dovolené.

Díky Ondrově praxi truhláře, který se tomuto řemeslu věnuje již více než 15 let ve své truhlárně na úpatí Brd, ve Středočeském kraji, ví v BaaVi o dřevu prakticky vše. Zároveň jsou aktivní lidé, kteří milují pohyb a legraci. Ve složité COVIDové době se zvláště pohyb a legrace začaly trošku vytrácet, proto chtěli především pro děti vytvořit něco, čím by jim zábavu do každodenního života opět vrátili.

Začali tak více pronikat do montessori světa plného přirozeného pohybu, nenásilného rozvíjení dětské samostatnosti, kreativity a hrubé i jemné motoriky. Světa, ve kterém děti získají pro život tolik potřebnou zdravou sebedůvěru a zároveň si užijí mnoho legrace.

A tak vznikl rodinný projekt BaaVi…svět, co nás baví. Svět montessori hraček a pohybových pomůcek pro malé i větší, ve kterém pracují s přírodními materiály respektujícími životní prostředí, a ve kterém se i hračky díky jednoduchému líbivému designu stávají vkusnou součástí každého interiéru.  

Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější pohybové pomůcky

Zobrazuji 1 - 6 z 6