Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ilustrátor:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vyrobeno v Evropě:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Avenue Mandarine: Zábavné kreativní sady

Francouzská značka Avenue Mandarine představuje vzdělávací hry pro nejmenší a zábavné kreativní sady. Nabídka kreativních sad této značky je obrovská. Velkou část tvoří omalovánky. Ale pozor! Jsou omalovánky a omalovánky od Avenue Mandarine, které po vymalování slouží jako prstová loutka pro malá divadelní představení nebo karnevalová maska na narozeninovou párty. Kromě omalovánek Avenue Mandarine nabízí sady na vyšívání, přívěsky na klíče k došití, vystřihovánky, kreativní sety na výrobu šperků či lapače snů, sady se samolepkami a decoupage. S kreativními sadami zažijí děti spoustu zábavy. Z pozice rodiče jistě uvítáte fakt, že sady podporují u dětí samostatnost a soustředění, rozvíjí manuální zručnost, trpělivost a podněcují dětskou fantazii.

Značku Avenue Mandarine uvedla na francouzský trh společnost Clairefontaine v roce 2010. Vsadila na elegantní francouzský design, jemnou grafiku a propracovanost produktů do nejmenších detailů, které je odlišují od ostatních. Obliba značky Avenue Mandarine neustále roste. V současné době se dováží do více než 50 zemí světa.

Proč se značka jmenuje právě Avenue Mandarine (tedy Mandarinková Alej)? Mandarinky vyjadřují ovocnou příchuť dětství, na které se nezapomíná. Nezapomenutelné by měly být radostné chvíle dětí, které stráví s rodinou, kamarády nebo samy při tvořivém hraní s krásnými hračkami od Avenue Mandarine
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější kreativní sady

Zobrazuji 1 - 24 z 74
< 1 3 4