Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agáta pro Dětské krizové centrum: pomáháme dál

Agáta pro Dětské krizové centrum: pomáháme dál

Agáta pomáhá 2. 12. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Když jsme se rozhodli podpořit Dětské krizové centrum v Praze, bylo naším cílem dovybavit nové terapeutické pracoviště hrami a hračkami a zajistit týden provozu Linky důvěry. Je těžké uvěřit, že jsme již před koncem listopadu dokázali tohoto cíle dosáhnout. Vážíme si velmi vaší pomoci a máme radost, že jste se stali součástí #agatapomaha. Moc vám za to děkujeme. Dosažením cíle však nic nekončí. Je to naopak o nový začátek a společně s vámi můžeme pomoci dalším 100 dětem.

Náš stanovený cíl byl díky vám dosažen. Předali jsme druhou část her a hraček Dětskému krizovému centru pro nově otevřené terapeutické pracoviště na Praze 4 - Roztyly. Zároveň jsme dokázali podpořit týdenní provoz Linky důvěry v plné výši 76 tis. Kč. Klikněte na fotografii a prohlédněte si fotogalerii z oficiálního předání.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-