Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agáta pomáhá ohroženým dětem

Agáta pomáhá ohroženým dětem

Agáta pomáhá 1. 10. 2019 3 minuty
Kateřina Hrubešová
Přidejte se k nám a zakoupením voucheru v libovolné hodnotě podpořte společně s námi Dětské krizové centrum z.ú., které poskytuje pomoc ohroženým dětem.

V loňském roce podpořil Agátin svět projekt Radost dětem. S pomocí vás, zákazníků, a našich partnerů se nám podařilo zajistit 17 sad her a stavebnic pro onkologická oddělení. Projekt vzbudil zvědavost a přilákal pozornost médií. Velmi nás to těší a víme, že chceme pomáhat i nadále. Letos jsme se rozhodli podpořit Dětské krizové centrum z.ú. (DKC, IČO: 60460202)


 

Proč právě Dětské krizové centrum z.ú.?

"Ono si tak trošku vybralo nás: Dětské krizové centrum z.ú. (DKC) oslovilo Agátin svět s nabídkou spolupráce. Šokující fakta o týraných a zneužívaných dětech a dospívajících nás přesvědčila, že letos svou pomoc budeme směřovat právě k těmto dětem. Dětí, které volají na linku důvěry, je mezi námi mnohem víc, než si myslíme. V loňském roce přijalo DKC na Lince důvěry celkem 4 672 kontaktů. Víte, kdy se děti nejčastěji obracejí na linku důvěry? Hovory jsou nejčastěji v noci a během víkendu, kdy má rodina dítěti poskytnout bezpečný a citově vřelý domov. Je to velmi šokující informace, neboť říká, kolik rodičů děti ohrožuje nebo při nejmenším jim není schopno poskytnout ochranu a oporu. Proto chceme podpořit práci Dětského krizového centra a napomoci ochránit víc dětí. Děti by se neměly cítit v nebezpečí, přicházet o bezpečný domov a zdravé sebevědomí. Svět se jim hroutí a není pro ně dobrým místem k životu.", říká Kristýna. Agátin svět podporuje zdravý a přirozený rozvoj dětí. Proto chceme pomoci dětem, pro které je zatím nedosažitelný.

Přispějte společně s námi projektu Agáta pomáhá ohroženým dětem! Cílem projektu je:

  1. Dovybavit nové terapeutické pracoviště hrami a hračkami v hodnotě 45 919 Kč.
  2. Zajistit finance na provoz několika týdnů Linky důvěry Dětského krizového centra, která je pro děti v krizi prvním kontaktním místem: linka každý týden pomže téměř 100 dětem, ovšem její týdenní provoz vyžaduje 76 000 Kč.
  3. Informovat co nejvíce rodičů o aktivitách Dětského krizového centra a seznámit děti a rodiče o možnostech pomoci, příznacích ohrožených dětí apod.
Jak můžete pomoci vy? Zakupte charitativní voucher v našem e-shopu, mluvte se svými dětmi o tom, co mohou prožívat ony či jejich kamarádi a sdílejte mezi své přátele a známé informace o Dětském krizovém centru z.ú..

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-