Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog 19.10.2019 10:00: Zdobíme veselá zvířátka

19.10.2019 10:00: Zdobíme veselá zvířátka

Festivaly, akce, soutěže 10. 10. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Přijďte s námi tvořit do naší Djeco dílničky! Od deseti hodin budeme tvořit veselá plstěná zvířátka z kreativních sad francouzské značky Djeco.Veselá plstěná zvířátka si s námi mohou děti vyrobit snadno a fantazii se meze nekladou. Přijďte se s námi potkat a vyzkoušet dvě ze skvělých kreativních sad této značky. Touto dílničkou Djeco vás budou společně s námi provázet naše skvělé ambasadorky Bára @barcusa a Pavlína @pavlinna17.              

  

Tvoření je určeno dětem od 4 let a je pro návštevníky našeho Hravého festivalu zdarma. Kapacita je ovšem omezena, proto, máte-li zájem, místo svým dětem včas rezervujte skrze tento náš registrační formulář.

Sady, se kterými budeme společně tvořit jsou Hra se samolepkami - Máme rádi zvířata a Hra se samolepkami - Máme rádi rybky.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč