Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zdeňka Nováková, programátorka

Zdeňka Nováková, programátorka

Inspirativní rozhovory 1. 3. 2018 2 minuty
Kristýna Křížová
Zdeňka vystudovala informatiku. V Agátině světě mj. tvoří drobné aplikace pro náš účetní a skladový systém, které nám pomáhají při hladším zpracování vašich objednávek a jejich expedici.

Můžeš nám některé aplikace představit a vysvětlit, v čem jsou pro nás užitečné?

Náš informační systém obsahuje spoustu údajů, pro laiky ale může být obtížné z něj tyto údaje získat. Mým úkolem tedy je ostatním uživatelům maximálně ulehčit práci s informačním systémem. Vytvořila jsem např. aplikaci, která usnadňuje vyhledání zboží rezervovaného do internetových objednávek z nově naskladněných zásob. V praxi to vypadá tak, že po přijetí zboží na sklad si můžeme jedním kliknutím zobrazit, které položky z příjemky potřebujeme do internetových objednávek. Kromě toho, že nám to šetří čas, se tím také zmenšuje prostor pro chyby.

Zkušenosti v Agátině světě jsi na začátku získávala i v jedné z prodejen Agátina světa. Co pro Tebe kontakt se zákazníky představuje? Jak se dnes odráží v Tvé programátorské práci?

Kontakt se zákazníky je zpestřením programátorské práce. Je příjemné občas odtrhnout zrak od obrazovky počítače a komunikovat s okolím jinak než elektronicky.

Máš tři děti, předškoláka a dva malé školáky. Jak společně trávíte čas, co vás nejvíc baví?

Jsme hodně sportovně založení, takže pokud počasí dovolí, volný čas trávíme pohybem - pěšími nebo cyklo výlety, plaváním apod. Doma si děti rády hrají s dřevěnou vláčkodráhou, oblíbené jsou u nás také různé stavebnice, např. převodová stavebnice Georello nebo konstrukční sady typu Brio Builder. Rádi si také lámeme hlavy nad logickými hrami. Dost času trávíme samozřejmě i s knížkami - kromě pohádek a příběhů jsou u nás populární dětské encyklopedie, např. Jak věci fungují. Kromě toho máme doma malé muzikanty. Nejmladší Metůdek se učí hrát na kytaru, školáci Magdalenka s Bertíkem chodí do ZUŠ na flétnu.
 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-