Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zásilkovna: nová možnost doručení Agátiných balíčků

Zásilkovna: nová možnost doručení Agátiných balíčků

7. 10. 2020 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Zásilkovna představuje velmi pohodlný způsob dopravy objednaného zboží. Má širokou síť více než 3 500 výdejních míst v České republice. Touto cestou si můžete nechat doručit balíky i z Agátina světa. Je to velmi snadné, levné a rychlé.

Novým způsobem doručení objednaného zboží je prostřednictvím výdejních míst Zásilkovny. "Doručování prostřednictvím Zásilkovny přináší zákazníkům řadu výhod. Je to velmi pohodlný způsob, nemusíte doma čekat na zazvonění kurýra, balíček si objednáte na adresu, která vám nejvíce vyhovuje. Vyzvednete si ho cestou z práce nebo u obchodních center.", říká Kristýna, jedna z majitelek Agátina světa. 

Zásilkovna je sdružení lokálních provozoven nejrůznějších druhů jako např. papírnictví, oděvy, samoobsluha, čerpací stanice nebo kopírovací centrum. Díky tomuto systému disponuje zásilkovna velmi hustou sítí s výdejními místy, které se nachází nejen ve městech, ale také na venkově. 

Výhody Zásilkovny 

  • Snadné sledování zásilky
  • Dodání do dvou dnů na více než 3 500 výdejních míst v ČR
  • Zboží může vyzvednout kdokoliv pomocí zaslaného hesla
  • Kontrola zásilky při převzetí
  • Možnost uschování zásilky na pobočce až po dobu 21 dní
  • Doručení na kteroukoliv pobočku za 99 Kč
  • Doručení na výdejní místo Z-BOX za 99 Kč

Svoji zásilku můžete sledovat na webu Zásilkovny nebo pomocí mobilní aplikace, vždy tedy víte, kde se váš balíček nachází a kdy vám bude doručen. Nemůžete-li si zásilku vyzvednout, jednodušše na webu či v aplikaci prodloužíte dobu úschovy. Novinkou na trhu je výdejní místo Z-BOX, které se ovládají jednodušše přes mobilní aplikaci Zásilkovna.

3 otázky pro Zásilkovnu

1. Zásilkovna minulý týden představila automatickou výdejnu Z-BOX. Jaká je její výhoda oproti běžným výdejnám? Plánujete tento typ výdejen do budoucna rozšířit?

Absolutní novinkou jsou automatická výdejní místa Z-BOX. V letošním roce plánujeme spustit až 150 Z-BOXů. Zákazníci si mohou vyzvednout zásilky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Výhodou doručení zásilky do Z-BOXu je nezávislost, kdy nejste omezeni otevírací ani zavírací dobou. Svou zásilku si vyzvednete, kdy se vám to nejlépe hodí. Rychlá, snadná a non-stop služba.
Po umístění zásilky do Z-BOXu řidičem, obdrží zákazník informační mail, SMS zprávu a notifikaci do aplikace Zásilkovna. Od tohoto okamžiku si zákazník může vyzvednout zásilku. Jediné, co k tomu potřebuje, je aplikace a zapnuté Bluetooth. Z-BOX se automaticky spáruje s telefonem pomocí Bluetooth a otevře schránku s danou zásilkou. 

Revoluční technologie Z-BOXů umožňuje dodání zásilek do míst, kam jiní doručovat nechtějí, neumí nebo zde své služby omezují. Navíc jeho provoz je ekologický s minimálními požadavky na energii. Tu získávají přes solární panely. Z-BOX je unikátní zařízení, které používá pouze Zásilkovna. 
 
Zdroj: Zásilkovna.cz (https://blog.zasilkovna.cz/)
 

2. V Agátině světě se začínáme připravovat na Vánoce. Velmi nám záleží na tom, aby rodiče či prarodiče mohli svým dětem a vnoučatům připravit Vánoce včas, vklidu a bez stresu. Jak se v Zásilkovně připravujete na vánoční nápor balíků?

Nákup vánočních dárků na poslední chvíli není nic neznámého. Každý rok se na vánoční sezónu pečlivě připravujeme. Loňský rok nás velmi překvapil v počtu zásilek, proto chceme být připraveni i letos. Plánujeme během nejvytíženějšího období roku posílit personální stav až dvojnásobně a prodloužíme víkendový provoz. Také navýšíme počet doručovacích vozidel, abychom zvládli vánoční nápor.

Včasné doručení je samozřejmě náš cíl, na který se připravujeme již od ledna. Daří se nám zachovat kvalitu doručení na úrovni 98% doručených zásilek do druhého dne a to bychom rádi zachovali i během tohoto hektického období. Abychom vyšli vstříc potřebám našich zákazníků, rozšiřujeme depa a a ke konci roku bychom rádi měli depa ve všech strategických lokalitách. Co se týče rozšíření našich výdejních míst, plánujeme jich mít okolo 4 000 v České republice.
 

3. Kdy bude mít Zásilkovna poslední den pro doručování vánočních dárků?

Štědrý den letos vychází na čtvrtek, kdy už doručovat nebudeme. Poslední termín pro zaslání zásilky prostřednictvím služby Zásilkovna je pondělí 21.12.2020. Pokud nechcete, aby vánoční dárky strávily v Zásilkovně, doporučujeme objednat ideálně do 18.12.2020. 
Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-