Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vytvořte si stojánek na svíčku z tvrdnoucí modelíny

Vytvořte si stojánek na svíčku z tvrdnoucí modelíny

Tipy na vánoční dárky pro děti 9. 12. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Vyrobte si s dětmi jednoduchý stojánek na čajovou svíčku, která pak doplní sváteční atmosféru vašeho domova. Potřebovat budete jen obyčejné a finančně nenáročné výtvarné potřeby, které jistě máte doma nebo si je bez velkých nákladů můžete pořídit v Agátině světě. V případě tohoto svícínku budete potřebovat jen tvrdnoucí modelínu, vykrajovátka (třeba na cukroví), váleček, lepidlo a papír.
Návod ke stažení je zde.

Základem je jemná modelovací hmota od holandské značky SES, která tvrdne po 24 hodinách na vzduchu. Použít můžete také modelínu od firmy Djeco, která rovněž na vzduchu zasychá. Všechny dětské modelíny a modelovací hmoty, které najdete v Agátině světě, jsou zdravotně nezávadné!
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-