Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vyrábíme originální trička

Vyrábíme originální trička

Tipy pro výběr her a hraček 6. 4. 2015 2 minuty
Kristýna Křížová
Děti milují vše, co samy vyrobí nebo alespoň vyzdobí. Vyzkoušeli jsme za vás potisk triček razítky Stampo T-shirt Aladine a dozdobení anglickými foukacími fixami na textil Sprayza. Podívejte se, jak tvořily děti ve věku 5 - 10 let.
Zakoupili jsme obyčejná bílá trička pro holčičky ve věku 5 - 10 let a tyrkysové tričko pro 8letého chlapce. Děti dostaly k dispozici jednu sadu razítek Stampo T-shirt Párty pro holky a sadu foukacích fixek Sprayza Fashionista.

Nejmladší, 5letá slečna, si k tvoření vzala na pomoc 90letou prababičku. Pro nejmladší a nejstarší generaci našich tvůrců byla ideální razítka, se kterými se jednoduše pracuje a která díky hezké grafice zajišťují pěkný výsledek.

Razítka pro děti na textilDětská razítka na textil Aladine

Díky přiloženým fixám na textil si zvolené motivy jednoduše vybarvíte. Rodič pak hotové obrázky na tričku jen přežehlí (přes utěrku či čistý hadřík). Dokončené tričko můžete bez obav prát na 40°.
  Dětská razítka na trička

Větší děti si pro svou práci zvolily foukací fixy na textil Sprayza Fashionista, které použily samostatně nebo v kombinaci s razítky. V balení foukacích fix najdete i velké množství samolepících šablon. Po vyloupnutí z aršíku si děti mohou na tričko nalepit vybraný tvar, nasadit fixu na držák a foukáním nastříkat barvu okolo šablony. Po odlepení šablony se pak na tričku objeví kontrastní obrázek. Větší děti si pro svá trička vybíraly složitější, geometrické motivy, menší školačka volila jednodušší tvary a kombinovala je s razítky.Jedna z našich umělkyň si zvolila ještě jinou cestu: vybrala si jednu ze šablon s krásným velkým motýlem a fixy na textil nepoužila k foukání, ale k vybarvení motýla:
      

Tvoření s razítky na textil a foukacími fixami bylo velmi jednoduché. Všechny stopy po tvoření jsme jednoduše umyli vlhkým hadříkem. Zažehlit trička pak byla otázka pár minut. Děti byly šťastné, že mohly ještě přímo na oslavě trička obléct a užít si je!
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-