Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Výměnný knižní bazárek

Výměnný knižní bazárek

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Pojďme společně bourat bariéry! Chceme udělat vše, co je v našich silách, a podpořit čtení našich dětí. Jsou (a my s nimi, že..) pod tlakem on-line světa, a přitom je klasické čtení pro dnešní děti tak důležité! Přijďte si do našeho knižního bazárku doplnit svoji knihovničku.

Bazárek je pro všechny, kteří hledají zajímavou knížku do své knihovničky a nechtějí jen tak vyhodit knihy, které už mají přečtené. Přineste z domova jednu svou už přečtenou knížku a přijďte si ji k nám směnit za jinou.

Agátin svět věnuje do knižního bazárku 50 nových knih a posílá dál knihy, které někteří z vás věnovali do knižního bazárku na Festivalu kreativního a logického hraní v loňském roce.

Podmínky Agátina knižního bazárku

  • Přijímáme pouze dětské knihy.
  • Přineste knihu v takovém stavu, v jakém byste si rádi odnesli knížku pro své děti. To znamená, že musí být ve výborném fyzickém stavu a musí být kompletní, se všemi stranami. S ohledem na ostatní děti nepřijímáme žádné "salátové vydání"!
  • Měníme kus za kus.

Přijďte si k nám doplnit svojí knihovničku a dát svým knížkám druhý život!
 

Zpět na PROGRAM

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-