Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Výměnný knižní bazárek

Výměnný knižní bazárek

Festivaly, akce, soutěže 1. 5. 2022
Tereza Kotilová
Přijďte si na Agátin hravý festival pro novou knížku a pošlete nějakou svou, již přečtenou, dalším vášnivým čtenářům. Zastavte se ve výměnném knižním bazárku.

Knižní bazárek je pro všechny, kteří hledají novou zajímavou knížku do své knihovničky a zároveň chtějí poslat dál svou již přečtenou. Přineste z domova jednu svou vyřazenou knížku a směňte ji za jinou. 

Výměnný knižní bazárek

Agátin svět věnuje do knižního bazárku 50 nových knih a posílá dál knihy, které někteří z vás věnovali do knižního bazárku na festivalu v předchozích letech.

Podmínky Agátina knižního bazárku

  • Přijímáme pouze dětské knihy.
  • Přineste knihu v takovém stavu, v jakém byste si rádi odnesli knížku pro své děti. To znamená, že musí být ve výborném fyzickém stavu a musí být kompletní, se všemi stranami. S ohledem na ostatní děti nepřijímáme žádné "salátové vydání".
  • Měníme kus za kus.

Přijďte si k nám doplnit svojí knihovničku a dát svým knížkám druhý život!
 

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
Mrkněte se:


Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč