Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vydejte se na Mars!

Vydejte se na Mars!

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Magnetické stavebnice se staly hitem a je až udivující, jak dlouho a s jakým zaujetím si děti vydrží hrát se stavebnicí. Přitahování a odpuzování magnetů je fascinuje na jejich cestě za poznáním.
K dispozici vám dáme stovky pestrobarevných dílků a spojovacích prvků a ostatní už záleží na vás. Sestavte si stroj budoucnosti nebo obří raketu do vesmíru! S inovativní magnetickou stavebnicí GeoSmart si sestavíte hravě úžasné 3D stavby a stroje. Fantazii se meze nekladou.

Magnetickou stavebnici GeoSmart, model Moon Lander, prošla zátěžovou zkouškou s pozitivním výsledkem. Testovali jsme ve spolupráci s Testováno na dětech a jestli vás zajímá názor rodičů, kteří vyzkoušeli tuto úžasnou stavebnici, přečtěte si celou recenzi. Každopádně není nad osobní zkušenost, takže přijďte vyzkoušet!
 

 

Zpět na PROGRAM

 
Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-