Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vítězem „Správné hračky“ je GeoSmart!

Vítězem „Správné hračky“ je GeoSmart!

Tipy pro výběr her a hraček 28. 10. 2017 1 minuta
Kristýna Křížová
Prestižní ocenění "Správná hračka 2017" získala magnetická stavebnice Space Truck od belgického výrobce GeoSmart Konstrukční stavebnice jsou skvělým prostředkem, jak nenásilným a zábavným způsobem rozvíjet u dětí jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka. Navíc podporuje a rozvíjí jejich technickou tvořivost a fantazii. Stavebnice Space Truck doporučujeme pro děti od 5 let.

„Jsme velmi potěšeni, že jsme převzali ocenění "Správná hračka 2017" právě za tuto skvělou konstrukční stavebnici. Z 34 přihlášených konkurenčních hraček byla vybrána stavebnice Space truck. Úspěšně prošla všemi zátěžovými testy ve fakultní školce a hodnocením odbornou porotou ze Sdružení pro hračku a hru Asociace předškolní výchovy. Kvalitní provedení a vzdělávací funkci oceňují i odborníci v zahraničí. V zemi svého původu, Belgii, získala stavebnice prestižní ocenění Hračka roku 2016. Jsme přesvědčeni, že úspěch stojí především v tom, že dokáže získat pozornost dítěte a dává volnost dětské fantazii a současně dává rodičům pocit, že jejich dítě se vzdělává a rozvíjí správným směrem. Hlavní strategií značky Geosmart je rozvoj dítěte prostřednictvím kreativního hraní a zároveň klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost stavebnice. Získané ocenění je tedy důkaz veřejného uznání a současně potvrzení, že strategie značky Geosmart jde správnou cestou., říká Kristýna, majitelka Agátina světa a máma 3 dětí. 


 

Co znamená označení Správná hračka – vybráno odborníky?

Společný projekt Sdružení pro hračku a hru, Asociace hračka Unie výtvarných umělců ČR a Asociace předškolní výchovy začal hodnotit hračky již v roce 1994. Přihlášené hračky musejí splňovat náročná kritéria na kvalitu a zároveň podporovat zájem, tvořivost a samostatnost dítěte.  Vybrané hračky porotou získávají a mohou nosit označení „Správná hračka – vybráno odborníky“.

Toto ocenění má rodičům pomoci se orientovat ve velkém množství produktů a poradit jim s nákupem pro děti.

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-