Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tvoření s kouzelnými pastelkami

Tvoření s kouzelnými pastelkami

Akce, festivaly, dílny 1. 4. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Není pastelka jako pastelka. Tahle je jiná...kouzelná! Umí kreslit na papír jako každá jiná, ale navíc zvládne kreslit na tmavý podklad, karton, sklo, kov, dřevo nebo třeba i holinky. Přináší malým umělcům mnoho radosti z originální tvorby.
Pastelka je díky svému ergonomickému tvaru vhodná i pro malé děti. Pohodlně se drží, má silnou barevnou tuhu a děti tedy nemusí vytvářet příliš velký tlak na pastelku, aby vynikla jejich kresba. Přijďte vyzkoušet s malými či velkými umělci pastelky Stabilo woody 3v1 a uvidíte, jaké možnosti kreslení vám nabízejí.

Kreslíte rádi s akvarelovými barvami? Žádný problém, protože tyhle pastelky to dokáží. Nakreslete obrázek pastelkami Stabilo woody 3v1 a pak použijte kouzelný štětec s nádržkou a uvidíte, jak se vám obrázek promění před očima.

Máte malé děti, které kreslí po celém bytě? Nechte ho malovat na neobvyklý materiál, jako třeba gumáky nebo zrcadlo. S pastelkami a voskovkami se nemusí obávat, protože tyto pastelky jdou lehce smýt.
 

 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-