Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Topgal 2019: Stylový parťák do školy

Topgal 2019: Stylový parťák do školy

Tipy pro rodiče školáků 12. 8. 2019 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Školní rok ještě nezačal, ale nákup školních pomůcek je celoroční záležitostí. Prázdniny, neprázdniny, je potřeba včas zkontrolovat školní výbavu. Občas se něco ztratí, něco rozbije nebo školák povyroste a batoh přestane svou velikostí vyhovovat. I pro starší žáci vybíráme školní batohy, které mají kvalitní zpracování a anatomické provedení zad. Tyto parametry jsou stejně důležité jako u budoucích prvňáčků. Vždyť 2. stupeň základní školy je obdobím největšího růstového skoku. Navíc v tomto období zkouší žáci nosit školní batoh co nejvíce "cool", např. na jednom rameni, čímž dochází k jednostranné zátěži. Jsme velmi potěšeni, že česká značka Topgal vnímá potřeby těchto starších žáků a vyvinula školní batohy, které splňují požadavky rodičů i žáků.

Praktičnost i stylovost

Nová kolekce školních a studentských batohů přináší nejen nové barvy a potisky, ale také i střihy. Nezapomíná přitom na to nejdůležitější - praktičnost i stylovost

Designéři značky Topgal vycházejí z potřeb módních trendů a funkčnosti zároveň. Barevnost, detailní provedení a přitom jednoduchost to je letošní kolekce školních a studentských batohů Topgal!

Velmi se nám líbí univerzální školní batoh TONY 19035, který díky svému designu ocení starší školáci a studenti na středních a vysokých školách. Stane se pro ně nepostradatelným společníkem nejen do školy, ale i na výlety do města či přírody. Moderní vzhled je podpořen perfektní funkčností. Všechny batohy tak splňují nejpřísnější normy týkající se bezpečnosti i ergonomie. Mají tyto nepostradatelné prvky: 

  • pevná záda s hliníkovou výztuhou
  • ergonomicky tvarovaná záda s měkkým polstrováním
  • polstrované ramenní popruhy s možností rychlého uzpůsobení délky 
  • hrudní pás s možností rychlého uzpůsobení délky
  • oddělená kapsa na notebook 15,6" a menší na tablet
  • zátěr proti dešti - batoh odolný proti dešti
  • pevné dno z odolného materiálu Topduru testované v ITC Zlín,
  • nenápadné reflexní prvky na čele, bocích i ramenních popruzích batohu
  • silné odvětrání
  • kvalitní zipy s pogumovanými taháčky

V této kolekce bychom rádi vyzdvihli holčičí modely RUBI 1930 s třpytivým materiálem na přední kapse a kytkama a zářivý SIAN 19029 s motivem listů, který zvětšil objem, změnil tvar a navíc mají zátěžový zip.  I klučičí model SIAN 19036 prošel změnou objemu, takže se do něj vejde opravdu vše potřebné, a designéři přidali originální modro-zelený potisk se vzorem graffity. U modelu TERI 19031 musíme zmínit nový design vnitřní podšívky v černo-bílých proužcích. 
Kolekce Topgal 2019 nabízí opravdu krásné modely, které budou školáci i studenti nosit s oblibou do školy i ve volném čase. Batohy jsou vhodné na druhý stupeň ZŠ, pro středoškoláky i vysokoškoláky.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-