Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Těšíme se na sobotní Festival kreativního a logického hraní!

Těšíme se na sobotní Festival kreativního a logického hraní!

Akce, festivaly, dílny 4. 6. 2015 1 minuta
Kristýna Křížová

Prohlédněte si email online ZDE.

Aktivní hračky | Dětská CD, CD- Romy | Dětské knihy | Dřevěné hračky | Knihy pro rodiče a pedagogy Kreativní hračky |  Magnetické hračky  Společenské hry Školní potřeby  

Milí rodiče a prarodiče,


přípravy na sobotní Festival kreativního a logického hraní vrcholí. V sobotu ve 13h se otevřou brány Komunitního centra Kampa a před vašimi dětmi se rozprostřou atraktivní herní světy: stavění z dřevěných stavebnic, skládání papírových origami, zdravý pohyb i procvičení jazýčků, hrátky s magnetky i kouzlení s razítky, kreslení vysněných batohů a mnoho dalšího. Dva z vás mohou vyhrát školní batoh podle svého výběru a řada dalších pěkné dárkové balíčky. Přijďte, těšíme se na vás!

Vaše Agáta

P.S.: Vstup je volný a Festival se koná za každého počasí. Více zde.

PRO NEJMENŠÍ

Měkká stavebnice pro nejmenší Clemmy 

Magnetická stavebnice SmartMax

Herna designových dřevěných hraček Janod

Měkké kostičky Clemmy jsou ideální pro rozvoj nejmenších dětí. Lze je bez obav dát do pusinky. Děti s nimi trénují motoriku, trpělivost a objevují první skutečné hraní.

Originální belgická magnetická stavebnice SmartMax, ověnčená zahraničního i českými cenami, nadchne děti od 2 do 7 let. Přijďte si stavět a hrát a objevovat svět magnetismu!

Nádherné francouzské dřevěné hračky Janod vaše děti nadchnou. Vyzkouší si dřevěné hudební nástroje, skládačky, magnetické knihy i magnetickou mapu světa!

PRO PŘEDŠKOLÁKY

Kouzlení s razítky Aladine: vyprávíme pohádky

Tvoření z papíru: Origami Djeco

Stavební vláčkodráhy Brio

Pojďte si vyprávět pohádky s kouzelnými razítky! Také si s nimi vyrobíte dárek, který si každý odnese domů - kouzelný medailonek.

Vtipná zvířátka, nebe - úpeklo - ráj, fantaskní letadla, elegantní parašutistky... to všechno a mnoho dalšího si poskládáte v naší papírové origami dílně!

Páni kluci, vezměte táty za ruku a přijďte si spolu splnit svůj klučičí sen! Pojďte si stavět vláčky: mosty a tunely čkají právě na vaši soupravu a její cestující!

Převodová stavebnice Georello

Stavění kuličkových drah Quercetti

Logické hry SmartGames

Vítejte ve světě báječných ozubených koleček! Potrapte hlavičky, poskládejte je správně za sebe a pak je roztočte! Uvidíte, jak se barvy proměňují a celá velká soustrojí se rozpohybují...

Baví vaše děti pouštět kuličky a pozorovat jejich klikatou cestu dolů? Pojďte si postavit svou vlastní originální kuličkovou dráhu! Uvidíte, že to není jen tak!

Zabavte děti při řešení některé ze spousty logických her a hlavolamů. Jak vysvobodit princeznu ze zakleté věže, dsostat všechna zvířátka na Noemovu archu nebo obklíčit zloděje na úprku?

PRO ŠKOLÁKY

Testovací centrum školních batohů Topgal

Stavíme si svůj svět - Brio Builder

Hlavolamová herna

Přijďte otestovat školní batohy a vyzkoušet, co všechno vydrží! Odborníci poradí, jak batoh správně nastavit, co v něm nosit a co ne a na co dát pozor, aby záda vašich dětí dobře a zdravě rostla!

Nechte se inspirovat Švédskem! Nejen IKEA je variabilní: švédská stavebnice Brio Builder umožní klukům i holčičkám stavět stroje, domky, dopravní prostředky či originální postavy.

Logické myšlení, prostorová představivost, schopnost nevzdát se, když nemůžu najít řešení. To vše vaše děti potřebují. V naší herně si s hlavolamy hravě potrénují a hezky se zabaví.

Textilní dílna: prázdninová trička a tašky

Papírová letadla, rakety či parašutisti

Podílejte se na vývoji nových modelů školních batohů!

Vytvořte si originální kousky do svého šatníku. S gumovými razítky písmen, číslic a různých tvarů to bude hračka. Stačí trochu odvahy a vrhnout se na tvoření.

Nápaditost, lehkost, vtip a perfektní zpracování - to jsou hlavní charakteristiky papírových skládaček a origami od francouzského výrobce Djeco. 

Zahrajte si na designéry a vybírejte látky a navrhujte potisky na školní batohy. Kreativní tým Topgalu vám bude pečlivě naslouchat!
 

PRO RODIČE

Logopedická poradna

Poradna a cvičení pro zdravá záda

Kreativní fotoateliér pro celou rodinu

Logopedka Andrea Dittrichová s dětmi pracuje jak v mateřských školách a centrech v Brně, tak i ve své poradně. Pro vaše děti si připravila spoustu logopedických her a hrátek a pro vás, rodiče, odpovědi na vaše otázky.
 

Brněnský projekt Lokomce v čele se zkušenou dr. Chlupovou se věnuje zdravému pohybu dětí. Fyzioterapeuti si s dětmi zacvičí a vám, rodičům, doporučí, na co si dát u svého dítěte pozor a jak pohlídat zdravý vývoj jeho zad.

Odneste si ze sobotního odpoledne trvalou vzpomínku! Profesionální fotografii z hravého fotoateliéru se zábavným pozadím, rekvizitami a vtipnými rámečky.
 

Hravá angličtina

Pújčovna hraček do přírody a First Bike

Kolekce Topgal  2016

Na Kampě na vás čeká i hraní s angličtinou. Děti (i ty malé) si vyzkouší zábavné rébusy, kvízy a pokusy v angličtině. Rodiče mohou zkonzultovat své zkušenosti s výukou cizích jazyků, načerpat tipy na hry, četbu i jiné rozvojové aktivity.

Na Kampě je príma hřiště a park se spoustou cestiček. Aby si obojího mohly vaše děti dosytosti užít, najdete na našem Festivalu i půjčovnu originálních německých hraček do písku Haba a do přírody a odrážedel First Bike od našeho partnera, Outdoorbaby.cz.

Kromě exkluzivní předpremiéry kolekce školních batohů pro rok 2016 budete mít jedinečnou možnost osobního setkání s dvojicí designérů z Topgalu. Přijdte jim osobně sdělit své zkušenosti s batohy Topgal nebo jen proniknout do tajů navrhování školního batohu.

 
Nepřejete-li si dostávat zprávy z Agátina světa, zašlete email na adresu info@agatinsvet.cz
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-