Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Stavíme kuličkové dráhy

Stavíme kuličkové dráhy

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Máte rádi kuličkodráhy? Tak to s námi pojďte pořádně rozjet! Budeme stavět šílené kuličkodráhy, sledovat kuličku, jak se řítí bláznivou drahou dolů a u toho se budeme bavit a smát.
Postavit kuličkovou dráhu není úplně jednoduchý úkol. Zvládnete to? Přijďte si to k nám vyzkoušet. K dispozici budete mít dřevěné kostky a krásné dráhy a spirály vyrobené z březového a kaučukového dřeva. Vůně a příjemný dotyk dřeva nadchne každého milovníka přírodních materiálů. 
 

Kuličkodráha zaručí moře zábavy. Postavit kulidráhu lze podle návodu, ale nejlepší je pustit uzdu fantazii a postavit si svoji originální dráhu. A jestli jste soutěživý, uspořádejte závody dvou kuliček.
 

Stavebnice Quadrilla je pro děti důmyslnou konstrukční stavebnicí. Velmi se nám líbí a tak jsme ji nechali otestovat dětmi ve spolupráci s Testováno na dětech. Hodnocení a fotky si můžete přečíst v našem článku. 
 

Zpět na PROGRAM

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-