Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Soutěžte s Agátou!

Soutěžte s Agátou!

Akce, festivaly, dílny 18. 6. 2017 2 minuty
Kristýna Křížová
Je to až neuvěřitelné, ale obchod Agátin svět si letos připomíná 10 let své existence. 10 let podporujeme hravý rozvoj dětí, a tak si nyní chceme chvilku hrát i my, dospělí. Budete hrát s námi? Připravili jsme soutěž o 10 poukazů v celkové hodnotě 10 000 Kč.

Jak soutěžit?

10 let = 10 úkolů. Soutěž potrvá 10 dní a každý den v 9:00 zveřejníme na Facebooku jednu otázku. Odpovejte do půlnoci téhož dne. Vyhrává přesná nebo nejbližší odpověď, za kterou získá prvních deset odpovědí (nebo nejbližších odhadů) bodové ocenění od 10b až po 1b dle pořadí. Vyhrává ten, kdo získá největší celkový počet bodů.

Každý den probíhá kontrola všech odpovědí. Monitorujeme průběžné pořadí výherců. To bude zveřejněno po čtvrtém a osmém kole.

Odpovědi na otázku vkládejte do komentářů pod příspěvkem. Každý může soutěžit jednou, tzn. jedna soutěžní odpověď. Vedeme děti k hraní „fair play“, věříme tedy, že tak budeme hrát i my, dospělí. V případě porušení jakéhokoliv z pravidel si vyhrazujeme právo příspěvek smazat.

Soutěžícím přejeme hodně štěstí a děkujeme za jejich přízeň!

Podrobná pravidla soutěže

 • Odpovědi na soutěžní otázky vkládejte do komentářů k jednotllivým soutěžním úkolům na facebookovém profilu Agátina světa.
 • Soutěž trvá od 20. do 29. 9. 2017.
 • Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti, která do soutěže cenu dodává, ani jejich příbuzní.
 • Účastí v soutěži dává soutěžící najevo, že souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti pořadatele soutěže, tj. provozovatele webu www.agatinsvet.cz. Získané osobní údaje v žádném případě nemohou být poskytnuty třetím stranám a bude s nimi nakládáno podle zákona č. 101/2000 Sb., tj. Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.
 • Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze jednou každý den.
 • Vyhrává přesná nebo nejbližší odpověď, za kterou získá prvních deset odpovědí (nebo nejbližších odhadů) bodové ocenění od 10b až po 1b dle pořadí. Vyhrává ten, kdo získá největší celkový počet bodů.
 • Ceny budou výhercům zaslány e-mailem, lze domluvit i osobní odběr.
 • Již jednou vloženou odpověď na soutěžní otázku nelze zpětně opravit.
 • V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní či poruší podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 • Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí, bude vylosován náhradník.
 • Pořadatel má konečné slovo v rozhodování o výhercích soutěže, proti tomuto není odvolání.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-