Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Soutěž Dobrá hračka 2016

Soutěž Dobrá hračka 2016

Akce, festivaly, dílny 1. 4. 2016 2 minuty
Kristýna Křížová
Vyberte Dobrou hračku 2016! Chcete podpořit skutečně dobré hračky? Hračky, které jsou vkusné a děti nejen zabaví, ale také je budou rozvíjet a hravou formou učit něco nového? Hračky, na které se jako rodiče můžete spolehnout? Hračky, které dětem dlouho vydrží, jsou variabilní, podporují kreativitu nebo celé rodině přinesou pěkné zážitky při společném hraní?

Proč soutěž Dobrá hračka 2016?

Projekt Dobrá hračka vyhlašuje Agátin svět. Dlouhodobě nám vadí, že neeexistuje platforma, která by v českém prostředí prezentovala a podporovala kvalitní hračky, přinášela rodičům inspiraci a tipy pro rozvíjející zábavu jejich ratolestí. Stranou zůstává i společné hraní a vyrábění, ačkoliv krásné zážitky při hře jsou tmelem rodinného života. A proto vyhlašujeme cenu Dobrá hračka 2016!

 

Jak soutěž probíhá

Soutěž Dobrá hračka 2016 probíhá od 1. do 30. 4. 2016. Soutěž je rozdělena do šesti věkových kategoriích. V každé z nich je nominovaných pět jedinečných hraček, her, skládaček, tvořivých sad či puzzle. Jejich společnými jmenovateli jsou přínos pro všestranný rozvoj dítěte a jeho smysluplnou zábavu a kvalitní provedení od designu až po finální zpracování.

 

Ocenění Dobrá hračka 2016 a odměny

Vítězové jednotlivých kategorií získají titul Dobrá hračka 2016 a budou jím označeni na webu agatinsvet.cz a v prodejnách Agátin svět.
Každý hlasující získá jako odměnu voucher slevu 10% na nákup v prodejnách či e-shopu Agátin svět. Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o 10 dárkových balíčků v hodnotě 800 Kč.

 

Partneři projektu

Soutěž vyhlašuje Agátin svět. Partnery projektu je portál Jdemven.cz a časopis S dětmi v Praze.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-