Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Seznamte se s vítězi Dobré hračky 2018

Seznamte se s vítězi Dobré hračky 2018

Tipy pro výběr her a hraček 18. 6. 2018 4 minuty
Kristýna Křížová
Představujeme vám vítěze soutěže Dobrá hračka 2018. Letošní ročník můžeme jednoznačně prohlásit za nad očekávání úspěšný. O vítězích rozhodl rekordní počet 1382 hlasujících. Tím prokazujete, že vám není lhostejné, jaké hračky provází vaše děti tím nejkrásnějším obdobím lidského života.

1. Hračky pro kojence a batolata: Lilliputiens Jef na farmě

Lilliputiens je belgický výrobce hraček, jenž se specializuje na výrobu vysoce kvalitních textilních hraček pro nejmenší. Hračky jsou navrhované týmem mladých maminek, které kladou důraz na použití originálních textilních materiálů, které jsou bezpečné pro děti již od narození a jsou testovány nezávislými externími institucemi. Zázračný svět Lilliputiens tvoří hračky povzbuzující fantazii a zvědavost dítěte. Krásná textilní kniha Jef na farmě nabízí svůj vlastní příběh. Děti zažijí dobrodružství s pejskem Jefem na farmě. Pes Jef sbírá vajíčka, mrkvičku či ovoce v sadě. S touto knihou si děti užijí mnoho zábavy a mohou s rodiči vymýšlet vlastní příběhy!

 

2. Hračky pro děti od 2 let: Cestička se zvířátky

Vítězem této kategorie se stala jednoduchá zábavná hra Cestička se zvířátky od francouzské značky Djeco. První společenská hra, která propojí všechny členy v rodině. Úkolem hry je dostat své zvířátko první do cíle. Cestu vám může zkomplikovat včelka, která vás vrátí zpět. Hra, při které se učí děti házet kostkou, rozeznávat barvy, učí počítat, rozvíjí postřeh a také respektovat pravidla. 

 

3. Hračky pro děti od 3 let: Dynamické domino

Mezi hračkami pro děti od 3 let zvítězilo dynamické domino HAPE. Velmi nás těší, že přírodní materiály a variabilita hračky jsou pro rodiče klíčové. Dynamické domino je skvělé! Děti postaví barevnou kaskádovou stavbu, kterou pak jedním pohybem postupně zboří. Skvělé na této hře je, že děti dají průchod svojí vlastní fantazii a cestička bude pokaždé jiná. Hra neomrzí a přinese spoustu zábavy! Věřte, že tuto hru byste chtěli mít doma ve svém dětství! 

 

4. Hračky pro předškoláky: Tecno Toolbox

Zručnost a tvořivost vítězí u předškoláků. Tecno Toolbox ukrývá v praktickém kufříku všechny součástky potřebné k sestavení automobilu či jiného dopravního prostředku. Tecno Toolbox umožňuje dětem stavět jednotlivé součástky podle předlohy nebo vlastní fantazie.Hračka rozvíjí manuální zručnost, manuálně-vizuální koordinaci a tvořivé myšlení. Děti se naučí používat nástroje, které běžně jejich rodiče používají. Získají tím manuální zručnost. To jsou dovednosti, které se jim v praktickém životě neztratí! 

 

5. Hračky pro děti od 6 let: GeoSmart Moon Lander

Magnetická stavebnice GeoSmart Moon Lander od belgické značky Smart potvrdila svou obrovskou oblibu mezi rodiči a jejich dětmi. Děti zábavnou cestou prozkoumávají základní technické principy. Děti si mohou postavit vesmírné vozítko podle návodu nebo zapojit vlastní fantazii. Nádherné a úžasné stroje vyrůstají pod dětskýma rukama závratnou rychlostí. Silné magnety drží jednotlivé dílky pěkně pohromadě a díky tomu postavený stroj poslouží i k další hře.

GeoSmart je zábavná stavebnice, která je určena k poznávání geometrických tvarů, učení barev a k rozvíjení jemné motoriky.

 

6. Hračky pro děti od 9 let: Cubissimo

V kategorii hraček pro děti od 9 let vybrali rodiče jako nejlepší hračku logický prostorový hlavolam Cubissimo. Prostorové vnímání je nezbytná oblast pro čtení, psaní, matematiku či geometrii. Hra Cubissimo může pěkně potrápit mozkové závity nejen dětí, ale i dospělích. Hra má tři úrovně obtížnosti a úkolem je doskládat kostku podle zadání. Na první pohled se zdá hra velmi jednoduchá, ale při vytváření potřebujete pořádnou dávku trpělivosti. Volba tohoto hlavolamu ukazuje, jak je pro rodiče důležité nabídnout dětem možnost hravého hraní a logického uvažování namísto hraní počítačových her.

 

7. Hračky pro děti od 12 let: Země

Jednoznačným favoritem rodičů jsou společenské hry rozšiřující znalosti hráčů. Vítězem se stala vzdělávací hra Země, kterou u nás vydal MindOk. Země je opravdu vynikající znalostní hrou. Objevíte v ní celý svět a dozvíte se mnoho zajímavostí o Zemi, městech, památkách a přírodních zajímavostech. Hra nabízí napínavý souboj. Vítězství není jen čistě o znalostech, pomůže vám i dobrý odhad a troška štěstí. Díky tomu mohou hrát i méně znalí lidé s těmi, kteří mají už hodně znalostí. 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-