Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Setkejte se s Karlem IV.

Setkejte se s Karlem IV.

Akce, festivaly, dílny 1. 8. 2016 1 minuta
Kristýna Křížová
Přijďte se s dětmi setkat s Karlem IV. a vysloužit si od něj pasování na rytíře či od jeho manželky na dvorní dámu:Na děti čekají soutěže ve středověkých dovednotech, ale i loutkovéí divadlo, rytířský souboj, kejklíři, tradiční řemeslné dílny či fotografování v dobových kostýmech.

Dětský den s Karlem IV. se koná v úterý 30. 8. 2016 od 14 do 19 h na pražské Kampě. Pořádá jej Nadační fond Mikuláše Daczického z Heslova pod záštitou MČ Praha 1. 

Agátin svět připravil pro děti soutěžní stanoviště, na kterém prokáží bystrost svých hlaviček. Budou na ně čekat 4 karty s úkoly, některé pro menší a jiné již pro děti školou povinné. 

Nemáte-li možnost se na Kampě zastavit, můžete logické úkoly stáhnout dětem na doma a vyřešit je, až se vám to bude hodit.

Logické úkoly pro děti - Karel IV.

logické úkoly s karelm IV. pro děti

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-